Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen felsőt és...

Hol találok ilyen felsőt és cipőt olcsón? (kép)

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le, ha láttatok ilyesmi cipőt vagy felsőt, esetleg más színben valahol, és mennyiért.

ez a cipő:

[link]


és ez a felső. tudom, hogy a pull&bearbe van, de valahol esetleg olcsóbban nincs?(és kevésbé átlátszóban)


[link]



2012. máj. 21. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Cipő deichmann 3-6ezer között,felső kínaiakban 2-3ezer forint.
2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tallyban ilyen felsőt láttam:

[link]

Ez olyan 3000 Ft, nem tudom, van-e más színben, de ha most szerdán veszed meg az Arénában, 20% kedvezményt kapsz.:)

2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A felsőt nem tudom hol tudnád megvenni olcsóbban! De az ilyen cipővel tele van a Tesco meg a Deichmann is!
2012. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez a cipő pont Tescos..:D Én is ott vettem kettő ilyet.Az egyik fekete a másik pedig virágos , de nem az ami a képen van.Egy a baj,hogy a fekete kb 3szor volt rajtam és az oldalán már kiszakadt egy picit :/ A gumi rész..Szerintem megkérem majd apát,hogy ragassza meg :$
2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:) Úgy látszik a blúz nem túl elterjedt, pedig nagyon tetszik:(:)!!
2012. máj. 21. 18:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már csak az érdekelne, hogy ilyen poló hol van, cipőt már tudom!:)
2012. máj. 24. 17:15
 7/7 anonim válasza:
egyébként pontosan ugyanilyen cipőt tegnap láttam a C&A-ban:) és ilyesmi felsőt mostanába sok helyen árulnak, nézd meg New Yorker-be:)
2012. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!