Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dettol automata szappanadagoló...

Dettol automata szappanadagoló kifogyott flakonját más szappannal sikerült valakinek feltölteni?

Figyelt kérdés

A szerkezetet ajándékba kaptam, de nagyon drága nekem az utántöltő...ha sikerült mással feltöltened, kérlek írd meg nekem!

Köszönöm!!


2012. máj. 15. 10:53
 1/4 anonim válasza:
Nekünk sikerült, én egy lapos csavarhúzóval lefeszítettem a gyári kupakot és öntöttem bele más folyékony szappant és visszapattintottam a tetejét és ugyanúgy működött. Aztán rá fél évre elromlott. Vettem másik szettet és még ki sem fogyott 2 hét múlva már elromlott, blokkom nem volt meg így nem tudtam vissza vinni gariba. Azóta nem használunk dettolt. Veszek olyat ami alapból automata és újratölthető.
2014. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Injekciós fecskendővel befecskendezni az olcsóbb f. szappant, azon a nyíláson keresztül, ahol a szappan a készülékbe jut.
2016. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Probáld pl. ezt a megoldást:

[link]

2022. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A flakon csavaros részén van két pöcök, azokat kell eltávolítani és akkor simán le lehet csavarni a tetejét, ott beleöntheted a szappant. YuTube-on fent vannak ezek a videók, ott megnézheted, hogyan csinálják mások
2023. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!