Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok? Őszintén....

Nagyon gáz vagyok? Őszintén. Semmi önbizalmam:/

Figyelt kérdés

Ikerszülés után 2 évvel..31 /N

[link]

A tükörben fényképezkedés nem az én stílusom,elnézést,nem volt más lehetőség hirtelen..


2012. máj. 12. 23:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
alakod nem vészes de a haj meg a ruha miatt többnek nézel ki mint 31
2012. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
nem rossz...semmi kivetnivalót nem látok benned!
2012. máj. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
hajtanék rád, nekem tetszik amit látok a képen
2012. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyeltalán nem gáz... Van felesleg, az tény, de hát szülés után 31 évesen belefér... Ha időd engedi járj el sportolni, ha mást nem is, esténként 30-40 perc futás megteszi majd a hatását, illetve figyelj oda a táplálkozásra.

Ha még egy tanácsot adhatok, a hajad növeszd meg egy kicsit, mert ezzel a frizurával teltebbnek tűnsz. sok sikert ^^

2012. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen jól nézel ki! Annyi jó tanácsot adnék csak,hogy próbálj előnyösebben öltözködni (pl. ha a hasad a kritikus pont,akkor ne feszülős pólót vegyél fel) és máris tökéletes!
2012. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az alakoddal semmi baj nincs, de ez a haj, meg a ruhák... nagyon öregesek, nem divatosak. ezeken változtass
2012. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szülés után nagyon jó, hogy így nézel ki :))
2012. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, viszont rossz helyen vág el a nadrág, a farmerkabát az nagyon öreges, szerintem az összes fazont felejtsd el és a hajad sem előnyös, de ha a rövid kényelmes, akkor hagyd és majd növeszd meg egy picit, ha a gyerekek nagyobbak.
2012. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!