Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hülyén néznék ki fürdőruhában?...

Hülyén néznék ki fürdőruhában? Kiröhögnének?

Figyelt kérdés
jövőhéten megyünk az osztályommal strandra és hát én egy kicsit kövér vagyok.... hétvégén veszek egyrészes fürdőruhát, mert az legalább takar...utoljára 5.ben voltam strandon, most 8.os vagyok. nem fognak kiröhögni? 14L 174cm 75 kg :S

2012. máj. 9. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak, szerintem bikinit vegyél mert azzal normálisabban néznél ki és kb látnák rajtad azt hogy van önbizalmad.
2012. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nagyon csúnya a hasam.. . tigriscsíkok vannak rajta mert megnyult a bőröm,és hurkáim is vannak...
2012. máj. 9. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek igaza van ,az onbizalom nagyon fontos. Nekem aval volt bajom hogy tul sovany vagyok,most 4 hete onbizalmat kapartam,es most kutya bajom,jolerzem magam barhol stb ...
2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreznéd jól magad egy bikiniben,nem kell erőltetni,vegyél egyrészest.Bikiniből érdemes egy vastag pántos alsót venned,és egy kosaras,merevítős vagy erős gumival rendelkező felsőt (a legjobb a nyakba kötős),hogy rendesen tartsa a melled.Egyrészesből nagy mintásat vagy húzottat vagy ilyesmit,hogy elterelje a figyelmet a hurkákról.Jó strandolást!
2012. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Bunkóság ezen nevetni... Egyébként meg nem bántásból, de ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor érdemes lenne fogynod.
2012. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan "egyrészeset" vegyél ami ugyan ugyanúgy két részű, de a felsője az leér mint egy top. Azok nagyon jól néznek ki :)


ilyesmi:

[link]


ezekből sok fajta van ugyanúgy, más-más szabásokkal és hosszúságokkal

2012. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van! Vegyél tankinit (ez a neve). Ebből is van olyan ami leér a bugyiig és nem ér ki a hasad mint a képen látható darabnál. Ez azért jó, mert takar, de ha napoztatni szeretnéd magad, csak felhúzod a felső részt.
2012. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hosszú felsőrészű kétrészes fürdőruha neve tankini, mindenhol lehet kapni.
2012. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan úszónadrág ami rövidnadrág, szerintem egy olyan és egy jó melltartó-felső tök jó lenne!
2012. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és kínaiba lehet kapni tankinit? :D a városunkba nincsenek nagy boltok csak kinaik. köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 10. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!