Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első látásra mi lenne a...

Első látásra mi lenne a véleményetek rólam ha az utcán találkoznánk?

Figyelt kérdés

rövid szőke színű hajam van, átlagos testalkatú vagyok (nem vékony,de nem is kövér) elég sok rózsaszín cuccom és kiegészítőm van, és műkörmöm van. meg a táskámat van amikor nem a vállamon hordom hanem a könyök hajlatomban. viszont nagyon mosolygós vagyok még sokszor amikor az utcán sétálok akkor is rámosolygok az emberekre. csak úgy.


18/L


2012. máj. 8. 20:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

hát nem tudom... ha mosolygós arcodvan, nem néznélek plázapicsusznak, hanem egy átlagos tininek. rövid a hajad, ezért sem gondolnálak annak. de ha flegmán néznél rám, akkor neked mennék "véletlenül" a villamoson, az tuti, mert rühellem a lenézően végigmérő kiskurvincákat :D

19l

2012. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha rámmosolyognál csak úgy, én szerintem megijednék...

Amúgy tuti megnéznélek, ha tetőtől talpig rózsaszínben flangálnál előttem végig, de így leírva nem gáz.

2012. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
egy magától elszállt butácska barbie, de ezt cska úgy felszínre, nem néznélek le
2012. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát én semmi különöset nem gondolnék...a táskát elég sokan hordják így,ez nem jelent semmit,azt gondolnám hogy szereted a rózsaszínt és kész...ennyi
2012. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

1. hát ez egy kicsit plázacicás, de még nem vészes

2. de milyen jó csaj és milyen szépen mosolyog

3. lehet, hogy tök jófej.. hátha


Aztán olyan 5 perc alatt levágnám, hogy rbianc vagy vagy rózsaszín kislány vagy plázacica vagy értelmes lány vagy bármi más. Külső alapján nem szoktam ítélni, lányokon meg amúgy se a ruha köti le a figyelmem :D

2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Aranyos jo kedvű Csinibaba
2012. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!