Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól leégtem a szoliba, és én...

Jól leégtem a szoliba, és én erre holnap még rászolizok kb 12 percet csokicsöves gépbe akkor bebarnulok? Vagy csak jobban leégek és haldoklok?

Figyelt kérdés
4-5 éve szolizok rendszeresen, most volt egy kis kihagyásom tetoválások miatt, de újra kezdem.
2012. máj. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg megnyugszik a bőröd és csak utána menj! Máskor pedig inkább kevesebb percre járj és fokozatosan barnítsd le bőrödet. :) A csokicsőbe amúgy is elég kevesebb perc, mert nagyon erősek a csövek :)
2012. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsot, pihizek most kicsit. Meg amúgy se mszeretném tönkretenni magam. :)
2012. máj. 8. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen pihentesd a bőröd, amíg csillapszik az égés és a pirosság, a következő alkalommal is kevesebb percre menj, és fokozatosan emeld a percet, ahogy a bőröd barnul, mert különben megint égés lesz a vége.

Használj krémet a szolizáshoz, mert gyorsabban barnulsz, és tartósabb lesz a színed is! Így a kevesebb perc is elég,és a leégést is elkerülöd!:)

2012. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Használok egy ilyen csokoládés kávés szoli elötté krémet :) Elvileg ez a legjobb ilyen mélybarnító meg minden. Eléggé drága is volt, biztos jó :) Köszönöm a tancsáokat jelenleg 3 napja alig alszok :D De mostmár kezd jobb lenni le tudok már feküdni legalább :D
2012. máj. 9. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon vigyázz a bőrödre! A bőr nem felejt! Mindenképp kerüld a leégést!

Legközelebb csak akkor menj szoliba, ha már nem húzódik, és nem fáj a bőröd! Inkább

menj kevesebb percre, de ne égj le még egyszer!Esetleg kipróbálhatnád a 0,3-as csöveket!

Ott csekély a leégés veszélye, biztonságosabban barnulhatsz! Használhatsz még szolizás utáni

hidratáló testápolót ami kimondottan szolizott bőrre van és amellett hogy hidratálja a bőrőd még hosszabban is tartja a barnaságot!

Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!