Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana egy olcsó és...

Valaki ajánlana egy olcsó és meg bízható modell ügynökséget?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Megbízható: Attractive, RiverCast.

Én az utóbbinál voltam és 80 ezer lett volna csak a modelltanfolyam. Sajnos ha megbízhatót akarsz az sokba kerül. :(

2009. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem hiszem hogy az lenne a megbízható, ha valaki 80ezret kifizettet egy tök fölösleges tanfolyamért

nekem első bookerem megmondta, ha tudsz menni meg pózolni az benned van és egy iskolában sem fogod megtanulni.. maximum tapasztalattal fogsz fejlődni..

ez a gond a legtöbb magyar ügynökséggel :S odamegy a sok fiatal lány nem tudnak sok mindent és úgy lehúzzák őket.. rosszabb esetben meg adnak egy sokat igérő szerződést...

nem értem mért csinálja ezt a legtöbb mert nekik is az a haszon ha te keresel :(

de sajnos ez a valóság (persze vannak kivételek)

2010. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek az összes modelliskola és tanfolyam átbaszás!!! Jegyezzétek már meg. El kell küldeni a natúr képeket az 5-7 top magyar ügynökségnek és ők visszaszólnak, ha látnak benned valamit. Ha nem szólnak, de ezt akarod csinálni akkor mennek a 100.000 ft-ok ki az ablakon és táncolhatsz 5.000ért egy megnyitón (rosszabb esetben ingyen v. matracutalványért)

Kicsit olvass a téma után és utána vágj bele.

2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Budapesten az ARC-modell Hungary gyermekmodell ügynökséget tudom ajánlani, nincsen kötelező portfólió készítés, a regisztrációs díj 10 000 ft, amiért cserébe kapsz 5 profi képet, amint pedig munkád lesz, vissza fizetik neked ezt a 10 000 ft ot, így gyakorlatilag nullán leszel. Erről kapsz szerződést is, szóval nem tudnak átvágni! A www.arc-modell.hu -n tudod őket elérni.
2010. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!