Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a körmös blogom...

Milyen legyen a körmös blogom fejléce? Linkelhetnétek képeket!

Figyelt kérdés

Oké, tudom, azért ki lehessen venni a fejlécből is, hogy milyen blogról is van szó. Viszont arra gondoltam, hogy egy normál kép (ami körmöt is ábrázol, de nem pont arra fókuszál a kamera), lenne jobb választás. És akkor a képre pedig írnám a blog nevét, stb. Linkelni ide nem fogom, elég kritikát kaptam már így is róla, úgyhogy képeket, és tippeket várnék, hogy milyen is legyen. Vagy esetleg, hogy hol, és milyen kulcsszóval keressek rá. A google elég gázakat ad ki, nekem azok speciel nem tetszenek. Ilyenre gondoltam pl, de ez sem az igazi: [link]


Az ilyenek nem tetszenek, nem ilyen képekre számítok...: [link]


Köszönöm, előre is!


2012. máj. 3. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az oldal színvilága? Milyen a weboldal? A körömnek szerintem mindenképpen szerepelnie kéne rajta, ugyanis körmös oldalról van szó.

Ezenkívül igen, ajánlatos egy weboldalcímet is ráírni, no meg ha van szlogen.

2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapnak nagyon jók
2012. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ilyesmikre gondoltam. Volt közötte sok, ami tetszett, szerintem fel is fogom használni! Köszönöm!
2012. máj. 6. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!