Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az miért jelent előnyt, ha...

Az miért jelent előnyt, ha valaki magas?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez önmagában nem elég, mert ha így néz ki:

[link]

A legtöbb magas srác aránytalan, vagy szimplán túl sovány, tudom, mert nekem is sokat kellett edzenem, hogy jól nézzek ki.

Szóval, miért mondják azt, hogy előny a magasság, ha általában visszataszító a testük?


2012. máj. 3. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem kell szék ha le akarsz venni valamit a felső polcról
2012. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem van egy haverom, aki napi szinten lefejel vagy 10 csillárt, idétlenül vigyorog, folyik a nyála is néha, nem igazán mossa a fogát se, erősen paraszti stílusban beszél, buta, nem túl művelt, és a csajokkal is bunkó, de hatalmas farka van, gondolom ezért jut minden újára egy nő. Egyébként jó fej gyerek, van humora, ez lehet a másik ok. :D
2012. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az alacsony lányoknak nem kell letérdelniük a fellációhoz, muhaha
2012. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Rengeteg teljesen normális testalkatú magas férfi és nő van!

Én nem tudom magam elképzelni velem egymagas vagy alacsonyabb férfi mellett. Ennyi. Ezt azelőtt is elkönyveltem már, mikor még csak magas párjaim voltak, utána meg aztán végképp.

Engem egyszerűen az vonz, ha a párom magasabb mint én 1 fejjel.

2012. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfiak esetében egyszerű,tekintélyt ad,én is jobban érzem magam egy nálam magasabb pasival,biztonságban érzem magam,egy alacsony(abb) vagy egymagassal nem érezném jól magam.

Nők esetében meg szimplán jobban mutat egy magasabb arányos lány,mint egy alacsony tömzsi.Bár relatív hogy mi a magas...én 165cm vagyok,nekem egy nő 175cm-től magas,160tól lefele meg alacsony. Jobban oszlik el a súly a magasokon,nem tűnik fel 2-3kg hízás,sok sporthoz is előny sőt követelmény a magasság,pl. kosárlabda,röplabda. Vagy egy koncerten is jobb inkább kilógni,mint megfulladni.

2012. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, valahogy biztonságot ad hogy nagyobb
2012. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13:19 - Te azt honnan tudod, hogy nagy a farka? :P
2012. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!