Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon töredezik és hámlik a...

Nagyon töredezik és hámlik a körmöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt,hogy akár négy hétig(ez nálam nagyon soknak számit!!)is hosszú volt a köröm.Csodálkoztam is, mert régebben is nagyon sokat töredezett, de gondoltam, végre használt vmelyik körömerősítő.Mert próbáltam már a lakktól(avon körömerősítő,hasonlót vettem a dm-ben is) kezdve a krémen át egészen a kapszulás erősítőig, de nem vált be.Mert az a négy hét szuper volt, de azóta...egyszerűen borzasztó!nem akarok karmokat, csak olyan normál hosszúságú körmöt, de még akkor is letörik, ha már azt hiszem, ennél rövidebb már nem lehet.1) nagyon csúnya és igénytelen hatást kelt, 2) ,már fáj, mert a "húsig" letörik.Aztán nő egy kicsit, de közben meg elkezd hámlani.Ti mit tennétek a helyemben?Amúgy is kicsit problémás körömöm van, már ami a formáját illeti.Én oválisnak mondanám, de néha olyan, mint egy labda.A bőr nagyon sokszor be van szakadva, bár erről én is tehetek, de próbálok leszokni a "tépkedésről".Olyan jó lenne, ha végre normális körmeim lennének!Ötlet??Esetleg van itt még valaki, aki hasonló cipőben jár/t?Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. máj. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A-vitamin jó rá pl répában van
2012. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi majd eszem:) esetleg még vmi más ötlet??
2012. máj. 1. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
setleg valami szolid műkörmöt probálj még meg
2012. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A műköröm csak még jobban elvékonyítaná és tönkretenné. Én azt tanácsolom járj el japán manikűröztetni.
2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) De se műkörmöt, se japán manikűrt nem szeretnék, mert tizenéves vagyok, és szerintem nekem még nem való. De azért köszönöm, még lehet írni,nyitott vagyok bármilyen megoldásra:)Esteleg van még valaki, aki hasonló probémával küzd?Ha igen, ti mit csináltok ellene?
2012. máj. 2. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!