Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a felső testem.16éves...

Szőrös a felső testem.16éves fiu vagyok.. nem korai ez még? ez gas? mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne korai? kamasz vagy már, ez természetes, és mindenkinél más a szőr mennyisége, és hogy hol szőrös vagy szőrösebb, egyébként ebben genetika is van, mit hoztál otthonról, szülők, nagyszülők. Egyébként nem gáz, vannak olyan nők akik kifejezetten szeretik a szőrös melkasú pasikat. Szerintem nem kell vele semmit csinálnod.
2008. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én 14 évesen már az voltam.

miért gondolod, hogy tenned kellene valamit?

2008. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemhisem, hogy korai lenne. és hogy gáz e? ez ízlés dolga. vagy az, hogy neked hogy a jobb, vagy hogy a barátnődnek. vagy ugy átlagosan a lányoknak hogy jobb.
2008. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rühelltem világ életemben,ha a pasim egy csupasz csiga.Sőőt,fősulin van egy évfolyamtársam,aki gyantáztatja a lábát a kezét és még ki tudja mit nem(fiú!)minden csaj undorodik tőle,és nem érti,hogy nekünk miért nem jön ez be...Egy pasi legyen szőrős azért pasi!A mellszörzet szerintem kifejezetten férfias.
2008. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 éves koromban kezdett a mellbimbóm körül szőrösödni, majd középiskolás koromra teljesen szőrös voltam. Mellkasom, hasam, de sajnos a vállaim és a hátam is. Nekem kimondottan szégyenérzetet és kishitűséget okozott, különösen egy-két kedves beszólás, "hogyha annyi tollad lenne, amennyi szőröd, nyugodtan repülhetnél is" meg egyebek. Én olyan szinten megundorodtam a testszőrzettől, hogy sokáig nem mentem strandra és a lányokkal való ismerkedésben is gátlásokat okozott. Később jöttem rá, hogy a szőrt biza le is lehet szedni és a mai napig is küzdök ellene. Nem futja a lézeres véglegesre, de vettem egy kimondott férfi testszőrtelenítőt, amivel két-három naponta leszedem. A párom szerint hülyeség a mellkas és has szőrtelenítése(de mára elfogadott ilyennek, hogy engem zavar a szőr), de a hát-váll részről viszont ő gyantázza nekem rendszeresen. Amúgy nem vagyok buzis és a karjaimat, lábaimat békén hagyom. Egyébként nem gáz, csak kamaszodsz, de ha nem tetszik, akkor bátran válj meg tőle, szebb lesz az életed. Ha nem zavar, akkor még önbizalmat is adhat, mert férfias. Bár szerintem ez a "férfias=szőrös" "szőrös=férfias" mára kissé közhelyessé lett.
2008. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó :))
2008. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (is meg még milliónyi nőtársam) imádom a szőrös pasikat. Ne merd leborotválni :-)
2008. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem sem feltétlenül a talpig szőrös ember a férfi..szerintem a hátszőrzettél (az erős,fekete hátszőrzetről bezséklek) mindneki undorodik..nekem ne magyarázza sneki h ez szexi.a mellkas,has,láb,kéz az már más téma,az tényleg cska izlés dolga:)
2008. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!