Melyikük a szebb?

Figyelt kérdés

1. [link]

[link]


2. [link]

[link]


3. [link]

[link]


Esetleg sorrendbe is rakhatjátok őket. :)



2012. ápr. 24. 16:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%
A 3.nál gyönyörűbb lányt nem láttam még :)
2012. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
nemkéne a másik nyakába mászni meg anyázni mer nem egy az izlés iq harcos barátom.. lázadó lány és akkor mivan? legalább nem sir ha letörik a körme... és ezér nemkéne ugatni...
2012. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Bones 2.0 válasza:
HAYLEY WILLIAMS A LEGSZEBB ÉS A LEGJOBB :)
2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

úristen mér szereti mindenki azt a Hayleyt, mint nőt legalábbis, szerintem Julia Volkova sokkal szebb énekesnő és a hangja is jobb, meg a dalai is, Hayley nek mellei sincsenek, jó nem az a mérvadó, de csajként mondom h tök lapos, meg elég furán öltözködik sokszor, nekem nem ak ockás ruhával van bajom, vagy ha sportos valaki, mer tetszenek a punk, meg rocker csajok is, én is hordok tornacipőt, meg bakancsot, meg sportcipőt, meg magassarkút is, és színes cuccokat is, de tudja már valaki hogy milyen alkathoz milyen fazonú ruha áll jól, ésm ilyen alkalomra hogy kell felöltözni, vagy pl hogy melyik szoknyához milyen cipő, vagy fazonú, színű mintájú felső illik, a sminkje is sokszor förtelmes, a narancssárga (répa) színú hajért, meg a buggyos gatyáért nem vagyok oda

nekem Amy Lee sokkal szebb nő, ha meg vagány akkor olyan mint Pink, vagy Gwen Stefani, Stefnek sincs melle, de mégis imádom a hangját, a stílusát, szép az arca a haja, a ruhái minden

meg hát nem most kezdte



szal Hayley lehet aranyos, meg lehet rossz múltja, meg szép is lehet a hangja, de vannak még ilyen feltűnő és szép hangú tehetségek, rockernek nem kimondottan mondaném, de szexbombának vagy álomnőnek sem



nekem sokszor úgy Tűnik mintha Avril, G.Stefani, Lady Gaga keveréke lenne, néha pedig mintha Yulia Volkovát (tatu) próbálná meg utánozni, a hajával meg Pinket meg Katy Perryt



pl itt förtelmesen néz ki


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hány Hayley-s kérdésnél szeretnéd még ezt előadni, utolsó?
2013. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

2

1

3


Az 3. egyáltalán nem jön be.

2013. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Vad-Ász válasza:

Hayley a legszebb.

A hanja is 100000000000000000000000X jobb mint bárkiè.

.

Te meg rohadèk hozzâszòló,direkt kivâogattâl róla roszabb kèpeket.

.

u.i. nekem jobban tetszett Hayley hosszú hajjal , mint most rövidebbel

<3Hayley

2015. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!