Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek milyen egy...

Fiuk! Szerintetek milyen egy jó csaj? Méretei milyenek legyenek? Súlya?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem(és ez az én egyéni véleményem)

attól jó egy nő ha

-van kisugárzása.

- ha gyönyörű mosolya van

- ha nem buta vagyis lehet vele bármiről beszélgetni,de vicces is tud lenni ha kell

- ha nem egy írós,hisztis csaj

Azt hogy milyen alakra,az attól függ hogy mi az amitől bezsongok tőle.

De mondjuk ha ilyen alkatú már a jó csaj kategóriában van

[link]

2012. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

90 60 90

90 éves 60 as iq

90 milko

:)

2012. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 1. válaszoló, szerintem legyen jó külseje is.

Nálam az dominál, ha:

-jó a kisugárzása

-nevet a vicceimen

-belenéz mélyen a szemembe(néha bámul :DD)

-szépek a fogai, ápoltak, és nem fogkrémreklámba valóak.

-súlya+centi nem számít, de azért ne legyen egy hulk hogan, de ne egy etióp.

16/f

2012. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, 1. válaszoló, szerintem legyen jó külseje is."

Ja, mert M.M. olyan sz@r külsejű volt ám... Biztos azért számít szexszimbólumnak a mai napig...

2012. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%

Nagyon fontos h jó személyisége legyen, jó érték rendel. Nálam a Bp-it lányok itt kiestek! Tisztelet a kivételnek, de 95% ban 2perc után meg lehet mondani, hogy valaki vidéken nőtt fel vagy Bp-n. Érti aki érti!

Legyen spórolós, tiszteljen, becsülje ha érte teszek valamit, értékelje a munkámat, és szeresse Istent meg engem :) ekkor már nagy bajok nem lehetnek!


Aki meg azt mondja, hogy a külső nem számít, annak nincs igaza. Számít! Számít, hogy neked tetszen. gondolj bele ha már az elején nem tetszik, mi lesz 30 év múlva, kétlem h akkor jobban fogsz vonzódni hozzá...

A méretek sztem meg mind1! Legyen alacsonyabb mint a fiú, iletve célszerű ha könnyebb is :P

2012. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:30

Ha neked Marily Monroe az istennő nem jön be akkor te még nagyon kölyök vagy.

Persze hogy számít a külső valamilyen szinten,de ami most megy a lányok között,hogy szinte mindenki anorexiás akar lenni,attól feláll a szőr a hátamon.A nő akkor bombázó ha van mit fogni rajta.M.M alakja egy jó példa.Azért legyen mit fogni azon a lányon,és díjazom ha nagyobb mellei vannak mint nekem.nem.Egy pici has is igazán szexis tud lenni.Nem azt mondom,hogy egy dagadt disznó legyen logó hasakkal,de sokszor amit ide is kiraknak lányok,hogy nézd a hasam milyen kövér vagyok..azoknak önértékelési gondjuk van..

25/F

2012. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Legyen szép arca,

vékony/átlagos/sportos a teste (sokaknak bejönnek a ducibb nők, de abból egyik se én vagyok)

legyen szép a mosolya

súlya mindenképp legyen 70 alatt (saját vélemény), magassága pedig ne legyen 185 felett

+ exta ha jó a feneke, meg jó a melle természetesen :D

2012. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 feketepeter ***** válasza:
37%

nekem mindegy, csak az "ó" betűt ki tudja rendesen ejteni.


;)

2012. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 viktor123456 ***** válasza:
feszes fenék mell és combok, lapos has. legyen olyan a súlya, hogy körbe cipelhesd a szobában. :)
2012. ápr. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
legyen kisugárzása, és ne legyen rajta az átlagostól túlzottan eltérő dolog - pl. túl nagy fenék, túl keskeny váll, túl nagy orr, túl ritka haj, stb. de a kisugárzás sokszor a defekteket is ellensúlyozza.
2012. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!