Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gonosz karakterű arc?

Gonosz karakterű arc?

Figyelt kérdés
Ma voltam szereplőválogatáson színházban. A rendező azt mondta, máskor is szívesen látnak, ugyanis gonosz karakterű az arcom, az meg minden darabba kell. Megijedtem egy kicsit? Ez mit jelent? Alapvetően kedves vagyok, ismeretlenek felett nem ítélkezem, nyitott vagyok mindenkire, nincsenek előítéleteim, fennhéjázó sem vagyok. Mit jelent ez??
2012. ápr. 22. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy talán esetleg a kék szemem, hosszú sötétbarna hajam miatt tűnök annak? Elgondolkodtatott.
2012. ápr. 22. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:

küldj képet privátba és megmondom.


20L

2012. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt megy! :)
2012. ápr. 22. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit jelentene? Azt hogy gonosz karakterű az arcod, nem a személyiségedre mondta. Teljesen értelmetlen a kérdésed.
2012. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az, amire te gondolsz, hanem hogy milyen is az a gonosz karakterű arc.
2012. ápr. 22. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.Szerintem is lehet valami a sötét haj világos szem párosításba..de küldhetsz képet nekem is..úgy azért könnyebb.:o :))
2012. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg a képet. :( Mikor jön?
2012. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szemöldököd íve miatt, szerintem az nagyon sokat befolyásol egy adott arcon, de ezt kép nélkül nehéz megmondani.
2012. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is küldj,hadd mondjam meg!:)

30/F

2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!