Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első gyantázásom lesz ma. Mit...

Első gyantázásom lesz ma. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vettem ma a Rossmannból gyantapatront és lehúzócsíkot.

Nincsen melegítőm. Ha beleteszem forróvízbe akkor meg olvad? sajnos a tájékoztatón nincs egy magyar szó sem.

Az intim területeken csinálhatom először?mert ismerősöm azt mondta először a lábamon próbáljam ki. de azt nem tudom legyantázni, mert nincs rajtam most semmi szőr. próbálhatom egyből az intim részemen?

milyen tippeket tudtok adni?

tudom van több ilyen kérdés, el is olvastam.

17n


2012. ápr. 20. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Kozmetikushoz nem tudok elmenni, mert nincs most rá anyagi keret. Hétfőn megyünk az osztállyal az uszodába és azért muszáj most.

Eddig havonta egyszer-kétszer borotváltam, de nagyon kikezdte a bőröm azért próbálok most váltani.

2012. ápr. 20. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először ne ott próbáld ki. Mert, ha elszúrod, akkor ott fáj a legjobban:D

Amúgy az uszoda miatt ne izgulj. Nem hiszem, hogy az összes osztálytársad frissen csupaszított puncival fog megjelenni.

2012. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!