Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap jött ki egy herpesz a...

Tegnap jött ki egy herpesz a számra, szeretném mi hamarább eltüntetni, maximum hétvégére kéne elmúljon. Mit tegyek rá? Nektek mivel múlik el a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
:(:(

2012. ápr. 16. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi, ne görcsölj rá. nekem most múlt el :D

először is. NE NYOMOGASD! aztán. keress otthon jeget, vagy fagyasztott valamit, és azt szorítsd hozzá! reggel is meg este is. kicsit lenyomja és elzsibbasztja, így hatékonyabb leszel ellene. ezek után keress otthon erős házipálinkát, tegyél bele egy kis sót, és vattapamaccsal ecseteld be a herpeszed! csípni fog, de az eredmény így gyorsabb lesz :D aztán (ha van otthon egy kis citromfűtea, igyál azt, és ecseteld be vele is, de ez csak egy kis plusz.) egyél sok C vitamint, emeld meg az adagod ilyenkor! vegyél Richtofit herpesz gélt, 500 forint a patikában, gyorsan és hatékonyan dolgozik.

emellett még kenheted valamiféle fertőtlenítővel, hogy ne tudjanak a bacik tovább szaporodni. aztán innen már könnyen megy :D sok szerencsét !!

2012. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aciclovirral kentem be, de köszi a tanácsot, megfogadom! :-)
2012. ápr. 16. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem te kérdezted a napokban ugyanezt? Már egyszer írtam, hogy fogkrémet kenjél rá otthon meg estére, az szépen leszárítja.
2012. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha még nem jött ki zovirax,de sűrűn,ha már nagyon kint van fogkrém,hűsít és szárít
2012. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem, nem én írtam ki, csak most írtam ki először.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 17. 00:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Már eléggé kint van, és hólyagos :(

Nagyon kellemetlen, a szám fölött van majdnem középen.

2012. ápr. 17. 00:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kenj rá gyorsan fogkrémet, reggel viszont nehéz lesz kicsit lemosni, de holnap este ismét rakd fel.
2012. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alapozó is jó rá ha esetleg mész vhova+még szárít is
2012. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!