Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lent)...

Mit tegyek? (bővebben lent) (szőrtelenítés)

Figyelt kérdés

Kaptam kemót, és azt tapasztaltam, hogy a hajam átlaga rosszabb lett (vékonyabb szárú és nem olyan dús mint volt), viszont sokkal jobban beszőrösödtem.

a kérdésem tehát, mivel tudnám ritkitani? vagy véglegesen eltüntetni, vmi házi praktikával? :(

nem IPL-re gondoltam, lehet, hogy fogom alkalmazni de csak max ősszel.

szerencsére a szám körüli szőrök(bajszok) ami sajnos nőknél azért gyakran előfordul, szóval szőkék, de például a hasamon nem, meg a hátamon se. szóval ha valaki tud vmi hasznos házi praktikát amivel legalább ritkithatnám nagy hálásan megköszönném!



2012. ápr. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy egy ilyen kezelés után mennyire érzékeny a bőröd, de én mindenképpen kozmetikushoz fordulnék. Ne használj borotvát, a gyanta gyors és hatékony. És ha azt a szörnyű kezeléseket kibírtad, ez sem jelenthet gondot... minden tiszteletem a tiéd, az én szememben ti hősök vagytok :)
2012. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a lábon még kibirom, de máshol aligha :)
2012. ápr. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!