Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leszeretném vágni a hajamat...

Leszeretném vágni a hajamat milyen az a rövid haj ami még nem fiús?

Figyelt kérdés
Hasszú hátközépig érő dús hajam van. De le szeretném vágni rövidre. Rövid alatt a vállig vagy annál rövidebb hajat értem. Valami hétköznapi frizura, amivel nem kell sokat foglalkozni. Tudnátok segíteni? Ha lehet képpel :) Köszi!

2012. ápr. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem olyan hajam volt,mint victoria beckhamnek ez a frizurája.még van itt egy jó

[link]

itt egy másik: [link]

2012. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha merészebb vagy:

[link]

2012. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de ezek beállított hajak. Kivéve az utolsó de azért annyira nem akarom az túl fiús :P
2012. ápr. 15. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is most vágattam le a hátközépig érő hajamat ilyesmire:

[link]


persze nem pont ilyen,csak hasonló és azt kell mondjam,hogy sokkal többet kell vele foglalkozni,hogy kinézzen valahogy.Míg a hosszú hajamat csak megszárítottam(igaz tovább tartott)és vagy kiengedve hagytam vagy felgumiztam,csattoltam ilyesmi, addig ezt ha nem szárítom be normálisan (amit még csak kezdő szinten űzök) akkor elég hülyén nézek ki. Ez a se nem hosszú,se nem rövid elég macerás szerintem. Azon gondolkodom én is,hogy ha legközelebb megyek,akkor még rövidebbre vágatom.Nem szeretnék én sem fiús lenni,de pl Ördög Nóri is mindig nagyon szép,nőies azzal a rövid hajjal és ránézésre nem kell vele sok mindent csinálni.

2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek, Nóra jól elszarta a haját :/

Amúgy köszi a tippet!

Mondjuk nekem göndörödik a hajam szóval biztos nem maradna úgy párás időben még ha be is állítom. Szóval valami olyan kell ami elbír egy kis göndörödést én nem lesz szar...

De az is lehet hogy túl macerás és maradok a hosszúnál és szenvedek vele tovább...

2012. ápr. 15. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont azt írtam,hogy szerintem tökjó az Ördög Nóra haja,de sokaknak nem tetszik. Szerintem mindenképpen próbálj ki valami új frizut,max ha nem jön be visszanöveszted.Mondjuk egy vállig érő hossz jó lenne,abba még belefér a göndörödés,a fazonról meg kérd ki a fodrászod véleményét,úgyis ő jobban tudja,hogy mi megy az arcodhoz.
2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!