Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalag tűzős ruhát, hol tudok...

Szalag tűzős ruhát, hol tudok olcsóbban venni? Vagy tudtok ilyen oldalt ahol ezt hirdetik?17/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen ruhára gondolsz? Kosztümre, vagy keringő ruhára, vagy koktélruhára?

Kosztümöt tudsz venni az Inczénél, keringőruhát tudsz bérelni menyasszonyi ruhaszalonokban, vagy jelmezkölcsönzőben.

Koktélruhát pedig H&M, C&A, talán a New Yorkerben... Mutass olyan képet, ami tetszik, vagy írd le pontosan, hogy milyen ruhára gondolsz! : )

2009. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, inkább keringő ruhára gondoltam.Azért tettem fel így a kérdést, mert igazából tanácstalan vagyok abban is, hogy milyen árban lehet kikölcsönözni szóval nem tudom hogy venni vagy kölcsönözi vagy használtam beszerezni érdemesebb,mert végül is 1-2x lehet csak használni.
2009. jún. 20. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én keringőruhám 19.000 Forintba került, egy belvárosi szalonban. Mondjuk nekem nagyon tetszett, szerintem gyönyörű volt : )

Osztálytársam bement egy jelmezkölcsönzőbe, és 8000 Forintért kölcsönözte. Volt egy lény, neki 45.000 Forintba került a ruhája, mert Swarowski kristályok voltak rajta.

Szerintem érdemes szeptember elején körüljárni a szalonokat, és jelmezkölcsönzőket anyuddal, barátnőkkel,esetleg fényképeket készíteni, aludni rá egyet, és úgy választani.


Egyébként az iskola szokott olyat csinálni, hogy keresnek egy jelmezkölcsönzőt, és ha többen is onnan rendeltek keringőruhát, akkor olcsóbb. Aki nálunk a sulitól rendelt, annak 12.000 Forintba került a ruhája. (Omas jelmezkölcsönző)


Nagyjából van elképzelésed, hogy milyet szeretnél? Pántos, pánt nélküli, nagyon királylányos...? : )


Első voltam.

2009. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először i kösze hogy visszaírtál:)Pántosra gondoltam és világosabb színűre pl:kék vagy rózsaszín vagy krém színű.Tetszik ez a fényképes öltet is..én is láttam olyan hogy 2000-23.000-ig alkalmi ruhák, de Budapesten és az sajnos tőlem eléggé messze van:)de körülnéztem..és a héten már elkezdek érdeklődni jobban, hogy ne utcsó pillanatban kelljen.Még egyszer köszi a válaszod
2009. jún. 22. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!