Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ők szépek? Jó...

Szerintetek ők szépek? Jó nők? Melyikük a szebb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 15. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem is szépek
2012. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első csajnak nagyon jó a szandálja! :) Amúgy az első csaj jobban néz ki, ő szerintem smink nélkül is szép lenne.
2012. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát sok sajtuk a smink meg a photoshop, és lehet hogy átlagosan smink nélkül már nem ilyen szépek...de scinosak azt meg kell hagyni.
2012. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fáj az irigység, mert szeretnének ezek úgy kinézni vakolat nélkül mint én, maradjunk ennyiben.


Egyik sem jó nő, tucat, jellegtelen, agyonvakolt próbababa mind. A barna még viszonylag helyeske lenne, ha nem lenne rajta ennyi ordenáré mennyiségű smink. Szerintem ki a jó nő manapság? Pl. a Calzedonia modelljei, ők nagyon adnak rá, hogy kizárólag szép modelleket alkalmazzanak. Ezek labdába se rúghatnak egy Palvin Barbara vagy egy Alejandra Alonso mellett.

2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, kifejezetten csúnyák.
2012. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!