Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Drasztikus frizuraváltás...

Drasztikus frizuraváltás hosszúból rövidre. Nézted, ahogy az olló belevág a hajadba? Mire gondoltál akkor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgultam, vártam az eredményt, ennyi. Nagyon elszánt voltam hogy "na akkor most jöjjön egy kis változatosság!" Aha... 2 hónap után jól meguntam és utáltam magam, hogy így döntöttem. Nem lettem változatosabb se, mert egy rövid haj sokkal kötöttebb, nem lehet belőle annyit kihozni mint a hosszúból. Ha hosszú a hajad és azt szoktad meg, akkor a tizedik átgondolás után is gondold át még egyszer, nehogy úgy járj mint én...
2012. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Este nyolcra tettem a hajvágást. Hosszú napom volt, csak arra tudtam gondolni, hogy aludni akarok..

Utána meglepődtem a fejemen, meg fura is volt, sokkal könnyebb lett. Derékig érőből vágattam szinte tüsire. Aztán tetszett, de végül inkább növesztem. Nekem is az a problémám, hogy imádom a szép frizurákat, de a rövid hajból semmit nem lehet csinálni.

2012. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyon vártam! Hátközépig érő hajból vágattam állig érőt. Már több, mint fél éve vágytam erre, csak mindig úgy jöttem ki, hogy nem maradt pénzem fodrászra. Aztán amikor végre odajutottam, nagyon megkönnyebbültem, és jó, hogy végre megszabadultam a hosszú hajtól :)
2012. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem most volt fél éve mert károsodott a hajam és muszáj volt már:( hátközépből lett vállig érő! Hát meglepődtem mert jól állt,fodrász is mondta hogy jobban áll mint a hosszú:) De most növesztem újra,és jobban odafigyelek rá nehogy károsodjon,pl alacsony hőfokon vasalom meg a végeire nem rakok hajfestéket csak 5 percre és azóta egézséges a hajam :) és 2 havonta frissitő vágást csinálunk:)

Gondolkoztam póthajon is addig de félek nem tudnám felrakni magamnak,szerintem elbénáznám:( :)

2012. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sidecut frizurám van, kb fél évig tervezgettem. Aztán beültem a fodrászhoz, megkérdezte vagy ötször, hogy biztos vagyok-e magamban, aztán vettem egy nagy levegőt és a fejem egyik felén a hátközépig érőből 5mm lett:') Ahogy a fülemnél zúgott a hajnyíró, kicsit féltem, de most imádom.
2012. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végig imádtam az egészet, élveztem! Derékig érő hajam volt és állig érőre vágattam. Igazából borotváltatni akartam, de a fodrászom nem vállalta be... Eddig is alig akarta lenyírni.
2012. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most készülök drasztikusra. Géppel lesz felnyírva. Biztos, hogy torkomban lesz a szívem ha a hajam tövébe tolják a hajnyírót és erzem leesni a most hosszú tincseket. Lehet hogy arra gondolnèk hogy fiúsra leszek megnyírva. Ajánlották és a döntés már megvan. Hagyom levàgni.
2019. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!