Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire rossz az, hogy heti...

Mennyire rossz az, hogy heti 5x 10 centis telitalpúkat hordok?

Figyelt kérdés
suliba, vásárolni, sétálgatni. de néha felszoktam venni converse cipőt is. de az lényeg, hogy a telitalpú is annyira roncsolja a lábat mint a rendes magassarkú? köszönöm 16L
2012. ápr. 13. 22:31
 1/4 Monácskaaa válasza:
Ne hord mindig azt. Bütyköd lesz és az nagyon tud fájni meg ronda is. bőrkeményedésekről nem is beszélve. lúdtalp stb. hagyni kell pihenni is a lábat. sőt gerincferdülésed is lehet tőle mert a láb elveszíti a 3pontos tartását és ezáltal elferdül a gerinc. :/
2012. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. próbálom lerakni, de imádom. sokkal nőisebb leszek tőle :D
2012. ápr. 13. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én is mindig magassarkúakat hordok,nekem egy simatalpú cipőm nincs. De viszont betartom hogy nem veszek olyan nagyon magas cipőket hogy kényelmetlen legyen,szóval 5-8 centit azt betartom,persze nekem is van 10 centis éktalpú cipőm kettő is, de pihentetésképp én mindig felveszem az 5 centis sarkú cipőm amibe akár futni is tudok olyan kényelmes:)) Én pölö lapossarkúba nem érzem magam nőiesnek egyáltalán azért nem hordok!
2012. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Monácskaaa válasza:

Én is így vagyok persze. :) pl sportcipőben hülyén érzem magam. max bicózáshoz nem.

de sajna muszáj pihentetni néha :/

2012. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!