Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen? Véleményeket kérek!...

Milyen? Véleményeket kérek! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szemből nézve szép, pisze orrom van. Ráadásul sokak szerint az arcom is szép. Viszont oldalról kicsit már fura az orrom.Nem azt mondom hogy nagy, hanem szimplán csak fura. A csonton van egy kis hupli. Szerintetek ez nagy hiba? Nekem nem tetszik.. Lehet, hogy az önbizalom hiányom miatt van... de nem látom magam szépnek, pedig szokták mondani hogy az vagyok... Mit tegyek hogy több önbizalmam legyen?


Kérlek, a hülyeségektől kíméljetek..


2012. ápr. 13. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy szép
2012. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt látni kéne
2012. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy kép kéne, különben ellég rosszul hangzik.

Egy kis hupli, :S gáz

2012. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is az van! persze nem olyan feltűnő. én nagyon sokáig bosszankodtam emiatt, de mára már megszoktam és megtanultam szeretni magam, hiszen ennél nagyobb bajaim is vannak :D és nem tudsz vele csinálni semmit, ha csúnya, ha szép. egyik ismerősömnek szép arca van, és neki is érdekes az orra de neki naaagy hupli van.. mégis buknak rá a pasik... ez szerintem stílustól is függ. mert ha te úgy elfogadod és szereted magad, akkor mások is szeretnek azzal együtt, és hidd el nekem, hogy észre sem veszik, ha nem mondod nekik :)) ha pedig mondják hogy szép vagy, akkor az vagy! :)
2012. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a 'hupli' nem is olyan feltűnő, csak te érzed annak, mert zavar. Próbáld meg elfogadni, megváltoztatni úgysem tudod! Hidd el másoknak, ha szerintük szép vagy, fölöslegesen nyilván nem jártatnák a szájukat! :)
2012. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy kép tényleg segítene

de szerintem nincs semmi baj

szép és csinos vagy:)

2012. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!