Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szőrtelenítési mód...

Melyik szőrtelenítési mód vállt be neked?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én eddig mindenfélét kipróbáltam,de nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb. Kíváncsi lennék,hogy nektek melyik testrészen melyik jött be. Előre is köszi! 15l
2012. ápr. 13. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Hónalj + borotva. Ez ami bevált.


A többi területen utálom a borotvát. A krém az jó volna, de nem tartós és macerás, de bikinivonalon ezt tűröm. Gyantával bánni magamon nem bírok, kozmetikusra nincs most pénz, meg nem is szeretem, ha babrálnak rajtam. Máshova marad így az epilátor, pedig nem jó, mert itt-ott begyullad pár nap után. Szóval egyik sem tökéletes, csak a hónaljra a borotva.

2012. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
borotva:S gyanta sztem megölne, krémtől viszketek, epilátor..hónaljo vérzek, bikinivonalt meg se mertem próbálni,mert erősebb mint hónaljon, lábamon meg kipattogok meg gyullad meg stb, és ugyanúgy szúrós marad:S
2012. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy jobb minőségi borotva a legjobb:) 2-3 naponta szőrtelenítek igaz de nem sajnálom azt a fél órát magamra és utálom a szőrt bárhol bárkin,magamon is :)
2012. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A borotvát használókhoz lenne egy kérdésem. Nektek szépen leviszi a szőrt a borotva? Úgy értem,hogy nekem a lábamon/ hónaljamon/bikinivonalon nem viszi le szépen vagyis mintha a bőr alatt lehetne látni a szőrszálakat borotválás után is. :S
2012. ápr. 13. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem szépen leviszi,mindig szőrnövéssel ellentétes irányba borotválkozz akkor nem lesz szőrbenövésed! Jó minőségű borotvát használj! Hónaljnál meg figyelj mert ott többfelé nő a szőr nem csak egy irányba,tapintással úgyis meg tudod állapítani:)
2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

borotva-punci, honalj

epilator-lab

2012. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem szőrtelenítek semennyit sem , bár az is igaz hogy fiú vagyok.p
2012. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Levander ***** válasza:

Epilátor és gyanta.


Én személy szerint a lábakon gyantázok, a hónaljat epilálom, mert gyantázni nehézkes ott saját magadnak. :)


Amúgy abszolút a gyanta a legjobb megoldás. Nekem legalább is az epilátorom régebbi és sűrűbben kell vele a hónaljamat leszedni, mint gyantával a lábaimat. Gyantánál nincs jelentős visszanövés körülbelül 3 hétig, epilátorral egy, legfeljebb másfél hét.

2012. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!