Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiúnál gáz a borotvált/gya...

Egy fiúnál gáz a borotvált/gyantázott láb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
gáz, de még mennyire. de nem csak a láb, hanem a kar is.
2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De miért? nem akarok úgy kinézni, mint egy majom
2012. ápr. 9. 20:05
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint férfinek sem akarsz látszani.

Nekem nem gond, ameddig léteznek férfias férfiak is, addig felőlem a többi akár rúzsozhatja is magát.

2012. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, ha le van gyantázva
2012. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nagyon. egyáltalán nem férfias.
2012. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom hogy nekem nem tetszik.Szőrtelen férfi párti vagyok de a szőrtelenségbe nem tartozik bele a kar és a láb.Egy férfinak a keze és a lába legyen szőrös.

Persze, hogyha úszó vagy valami olyan sportot űz ahol szőrtelennek kell lenni azt megértem.

2012. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én már évek óta borotválom a lábam,de semmi problémám nem volt belőle soha sem.Ha egy ilyen fórumban leírom,beszólogatnak,vagy b.ziznak,de a valóságban senki sem foglalkozik ezzel. Amúgy nem tükörsima mint a csajoknak,hanem leszedem és hagyom nőni,majd ha eléri azt a hosszúságot,hogy zavar újra leszedem.
2012. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Erről ennyi a véleményem:

[link]

2012. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha nem hagyod csubakkára nőni, hanem pl hajnyíróval levágod valamekkorára, az még tűrhető, de teljesen csupaszra fa$zság, másrészről búzás
2012. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!