Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sztetek ő jó képű?

Sztetek ő jó képű?

Figyelt kérdés
[link] lányok nálatok van olyan hogy talán egy srác nem olyan jó képű de a kisugárzása és a stílusa miatt megtetszik?
2012. ápr. 7. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a pasi nem tetszik, de persze, hogy van olyan.

16L

2012. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, nagy az orra. :/

DE! Igenis, van olyan srác, aki akkor is ha nem olyan jóképű, de a stílusa miatt megtetszhet egy lánynak! Pont most van is egy ilyen srác az életemben. A barátnőim nem értik, mi tetszik nekem benne, mert sose voltam oda a kevésbé helyes pasikért, mindig a tipikus jóképű pasik tetszettek... szóval igen, a kisugárzás nagyon nagyon fontos!

16/L

2012. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
[link] és így?
2012. ápr. 7. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A második képen jobban néz ki,egyébként persze,hogy van olyan,jelenleg is egy olyan fiú tetszik...
2012. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszke a válaszokat
2012. ápr. 7. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Hehe Adrien Brody :)) Nos szerintem ha megnézi az ember egy filmjét, látja mozogni, beszélni(+van róla néhány jó kép is) akkor mindjárt más. Legalábbis nekem az egyik kedvencem, szerintem jól néz ki de úgy egyben fog meg, persze tudom hogy nem nagy szám de mégis valamiért tetszik. És igen, hogy a kérdésedre is válaszoljak: van ilyen nálam, sőőőt inkább ilyen szokott lenni. Nagyon tetszik ha valaki érdekes, különleges nem kell feltétlenül kigyúrt tipikus helyes fiúnak lennie, inkább azokat kerülöm... Szóval a nem kifejezetten jó pasik bejönnek ha érdekesek és "szép a lelkük".
2012. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem ő nem jön be. amúgy persze
2012. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én imádom őt! Szerintem nagyonis jóképű de ugyebar ez nagyon relatív. Én pl hanyok egy wiliam levi típusu pasitól. Brodyban tenyleg lenyeg az osszhatas is a beszed a mozgas, a sokszinu izgalmas karakter.

Az en ferjem az o kikopott masa!:))

2012. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem köszi :D
2012. ápr. 8. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!