Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én látom teljesen átlagos...

Csak én látom teljesen átlagosnak ezt a szépségkirálynők királynőjét? :O

Figyelt kérdés

[link]

az elején van.... szerintem tök átlagos ...csak én látom igy ? Nemtudom én naponta látok ennél szebb nőket...fura



2012. ápr. 5. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kifejezetten csúnya szerintem, agresszív az arca, a szeméből meg egy csepp értelem sem sugárzik
2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egy nagy szám, szépnek nem nevezném. Az alakja mondjuk jó, de hogy a fejével mit van olyan nagyra....
2012. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, az alakja is csak azért jó szerintem mert nagy melle van, de amugy nem egy nagy szám...formátlan lábak stb :/...

a feje meg aztán...hát

De egyébként igaz, hogy szépségversenyeken az ilyen semmitmondó csajok nyernek...Bár az igazán szépek elsem indulnak mivel nekik nem kell megerősités hogy tudják hogy szépek...nameg akik nagyon szépek azok általában szerények...

2012. ápr. 6. 12:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Fujj!!
2012. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2012. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az arca teljesen átlagos. A szeme sminkelve elég szép.
2012. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jó csúnya nem is értem h lett szépségkirálynő voltak tőle 1000x szebbek is (de ez csak az én véleményem) :D
2012. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem...ez az ÉN véleményem is :D
2012. ápr. 8. 15:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy szám. Jó a sminkje, ennyi.

Az egyik képen úgy néz ki, mint egy egér.

2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!