Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyen felgumizott...

Hogy kell ilyen felgumizott hajat csinálni? :O

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam már, de nekem sosem sikerül olyan jól. xD A sulinkban egy csomóan így hordják a hajukat, csak egy hajgumival ilyen kontyszerű bubiban felfogják a hajukat. Én itthon ki akartam próbálni, de nekem nem sikerül olyan jól. Gáz, de hogy kell megcsinálni? A neten nincs fent vmi videó, hogy hogy csinálják a ""profik"" :D ?
2012. ápr. 5. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatnál képet, akkor talán könnyebb lenne. De úgy kell valszeg, hogy előrehajolsz és kb a fejed tetejére gyűjtöd a hajad, majd kiegyenesedsz, összegumozid vagy összecsavarod és utána csinálsz belőle "csurit".
2012. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ilyenre gondolsz? képpel könnyebb lenne:D


[link]

2012. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Összefogod a hajad és a végén nem húzod ki teljesen.De nem tom mire gondolsz.Egy kép tényleg jó volna.
2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, könyebb lenne képpel, ha feszes kontyra gondolsz, akkor:

[link]


Ha laza hajat akasz akkor meg simán kicsit hárafésülöd, összecsavarod a hajad konty alakban és rá a gumi, ennyi.

2012. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem, nem teljesen ilyen. próbáltam képet keresni, de nem találok, csak kontyot. Itt valahogy meg szokták tekerni a hajukat gumizás közben... nem tudom értelmesen elmagyarázni. Megpróbálok még keresni képet... rem. sikerül
2012. ápr. 5. 17:11
 6/15 A kérdező kommentje:
(a 2. válaszolónak írtam)
2012. ápr. 5. 17:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem nézed meg hogy csinálják a WCben vagy kérsz valakit, hogy mutassák meg?
2012. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire gondolsz?

[link]

[link]

2012. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, sikerült :D Azért, mert csak most jutott eszembe, porszívózás közben, hogy úgy kéne felfogni a hajam, de nem sikerült. Szünet után megkérek majd valakit, hogy mutassa meg, csak eddig eszembe sem volt úgy felfogni a hajam. Suliban inkább kiengedve hordom. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)
2012. ápr. 5. 17:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

megpróbálom elmagyarázni :D

1.összefogom a hajam a kezemmel

2.a hajam tövéhez teszem a hajgumit

3.fordítok a hajgumin egyet, ugye ahogy be kell gumizni a hajat :D

ugye most ilyen x formájú lett a hajgumi, egyik fele nagy lyuk, másikba meg a hajam :D

4. a nagy lyukba átteszem a hajam, de nem teljesen, csak hogy ilyen hurok formája legyen :D és a hurok formán kötöm tovább a hajgumit :D


ha nem egészen érthető, szólj :D

2012. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!