Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha irigykedek rá?

Baj ha irigykedek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy kicsit irigy vagyok a legjobb barátnőmre.:S:SS

Csak picikét, de nem akarok az lenni, de nem megy. NEm vagyok szép, sőt....:S

Ő meg egyszerűen gyönyörű, mindenkinek tetszik, szeretik. ://

Vékony, csinos...:SS Mit csináljak, hogy ne legyek irigy rá?


2012. ápr. 3. 17:27
 1/7 anonim válasza:

Gondold végig hogy te miben vagy jó...(ne gondold, hogy semmiben, mert biztosan van valami)

Nézd meg hogy ő miben ügyetlenebb egy kicsit és próbálj neki abban segíteni, ezzel te is jobban érzed majd magad!

Menj te is vele mindenhova... csináljatok közös programokat és akkor kiderül hogy neki mi a gyengéje... lehet hogy valamiben titokban ő irigykedik rád... nem tudhatod

Mindenkiben van valami irigyelni való.

Csak fel kell fedezni magunkban :)

Remélem tudtam segíteni :) És ne feledd... ÖNBIZALOM!

2012. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is: hány évesek vagytok?
2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én 15 ő 14.

Első válaszoló köszönöm! Ő kézműves dolgokban nem jó, abba mindig segítek neki. De okosabb nálam mindenbe. Csak ebbe az egy dologba vagyok jobb!! (De nem olyan sokkal )

2012. ápr. 3. 19:04
 4/7 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Nem tudom mit tegyek...Minden fiúnak ő tetszik...már elegem van...
2012. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha a legjobb barátnőd akkor nem kell féltékenykedni.ő szeret téged úgy is ha ügyetlen vagy stb. lehet pár év múlva neked sokkal helyesebb barátod lesz mint neki. vagy rád rád talál az igaz szerelem rá pedig nem. az irigység amúgy is egy undorító dolog,de ha a legjobb barátnődre az szerintem nem jó..
2012. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, igazából, ő sokkal ügyetlenebb mint én.:)

Nem is az a baj, mert elismeri, hogy kézműves dolgokban elég béna.:)) De tudom, hogy másban jobb! De oké nem leszek féltékeny!:) Vagyis megpróbálok.:))

Utolsó előtti válaszoló...te, hogy próbálsz meg nem féltékeny lenni?:S

2012. ápr. 5. 09:53
 7/7 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok :) én próbálok arra gondolni, hogy jobb vagyok nála,ő jól tanul, és a pasik csak azért veszik észre hamarabb, mert jó csajnak tűnik, és pár kilóval vékonyabb mint én.Én is eléggé jól tanulok, és igazából szebbnek tartom magam, de kicsi az önbizalmam. Gondolj arra, hogy te is gyönyörű vagy!! Mosolyogj sokat, és fogadd el, szeresd magad!! :)
2012. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!