Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy lehetőséget kaptam, de...

Nagy lehetőséget kaptam, de fiatal vagyok, szerintetek elutasítsam, vagy éljek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
15 éves vaqyok, és egy kisebb filmbe statisztának jelentkeztem ,és egy nő, aki modelleket fedez fel, ott vett észre, és kérte hogy küldjek portfóliót, és hogy kiküldene egy év múlva külföldre, ami valahol nagy lehetőség, mert új helyeket ismerhetek meg, és új embereket...de valahol viszont ha végigondolom hogy amig ebben a szakmában évrényesülni(kb25 éves koromig)tudok addig kell megkereesnem azt a pénzösszeget amiből később megélek én és a családom is. A tanulást sem akaqrom, és nem is fogok abbahagyni...még mindig ott van hogy magántanárhoz járhatnék...de nem tudom mekkora áldozatot hozzak...csak 15 vagyok, és ha kiküldenek egy év múlva akor még mindig csak 16-17 lennék...és nem akarok mindent feladni, de valahol tényleg nagy lehetőség . szerintetek mit csináljak?
2012. márc. 30. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de figyelj,biztos,hogy nem átverés??:\ Nem értek ehhez,de sokat hallani ilyenekről..

Figyelj,a helyedben ALAPOSAN átgondolnám,megbeszélném a szüleimmel..meg,biztosan utánajárnék,nem-e próbálnak becsapni.

Ennyit tudok csak mondani..

2012. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ég kicsilány, nem kell ezen gondolkozni, hogy ki akarsz-e menni külföldre, majd akkor gondolkozz, ha küldenek! Nagy valószínűséggel csalás az egész, egy portfólió sem olcsó. Szerintem előbb ezt beszéld meg a szüleiddel, hogy bele akarsz-e vágni a modellkedésbe, és csak utána gondolkozz mindenféle ajánlatokon. Egy idegen szava nem sokat ér, aki véletlenül leszólít.
2012. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem átverrés! ez egy külföldi cég szervezet vagy mi? a portfolio fotozást meg finanszirozzák...mert hogy egy év mulva magasabb leszek, és hogy modell alkatom van meg ilyenek..szülaimmel beszéltem erről, és azt mondták hogy nyárig várjunk, és hogy ako9r elmegyünk a fotozásra és meglátjuk mi lesz

és nem idegen...hanem ő volt aki a castingon az embereket beválogatta...és neki van ez a külfölsi cége vagy milye...

2012. márc. 30. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kérnek tőled egy fityinget sem se a portfólióért, se semmiért, akkor hajrá!

Ha engedik, hogy a szüleid ott legyenek veled a fotózáson, akkor nem akarnak átvágni...


Szerintem vágj bele, hajrá!

2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!