Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném sikeresebbé...

Hogyan tehetném sikeresebbé az Oriflame-es Szépségtanácsadói "munkámat"? Nagyon szeretném csinálni, de nem sok esélyt látok, hogy találok vásárlókat.

Figyelt kérdés

Csináltam szórólapot, vittem edzőterembe is. Rá is van írva, hogy aki 3500 Ft felett vásárol, az kap ajándékot, de onnan még senki nem jelentkezett. Fodrászhoz nem igen járok, de van egy ismerősöm, akinél voltam nem régen, ott meg már van Oriflame-mel foglalkozó. Munkahelyen nem sok esélyt látok, mert rengeteg az Avonos és ma tudtam meg, hogy az egyik munkatársamnak a lánya is Oriflame-es és azt hittem, hogy csak valami ismerős által hordja be a katalógust. Facebookon, iwiwen is csináltam klubot, üzenőfalra folyton teszek ki valamit. Vaterán állítólag nem éri meg, csak akkor ha nagyon olcsón adok el. Hot-dogon is fent vagyok már.

Nagyon tetszene, ha tudnék ezzel foglalkozni hosszútávon és sikeresen. Mit tudtok esetleg tanácsolni, mit tegyek?


2012. márc. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen tanácsadói dologban az egyetlen működő megoldás az lenne, ha úgy 10 évet vissza tudnál menni az időben és akkor lekezdeni.

Mert ők a nagyok, újként kb semmi esélyed, bocsi.

Szerintem már mindent megtettél, amit lehetett, de ha az átlag nőnek van legalább 5 avonos és 3 oriflame-es ismerőse, akkor nem egyszerű érvényesülni ugye. :S

Hát egy ideig még próbálkozz, hátha bejön valami, de azért ne azzal kalkulálj, hogy ez fog gazdaggá tenni.

Próbálj olyan embereket keresni, akiket érdekel az ilyesmi, és még nem ismernek tanácsadókat, több lehetőséget nem látok.

De azért sok sikert!

2012. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre, fősulira is dobhatnál be szórólapot, én pl tuti rákapnék, a környezetemben nincs senki...megér egy próbát. :)
2012. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
hát kozmetikushoz és fodrászhoz be ne vidd, mert ott úgyis csak kidobják. Anyukám is kozmetikus és az egyik ismerősünk ránk erőszakolt valami ilyesmit de beraktuk az újságok alá, aztán amikor nem látta kidobtuk. Nekünk a saját termékeinket kell eladni, nem másokét ingyen reklámozni. Ilyen az élet. Talán tényleg próbáld meg koleszokban. De miért vonz ez téged, úőgy értem mit látsz ebben amikor annyian csinálják már? most komolyan, ez engem tényleg érdekel!
2012. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért érdekel, nem tudok rá pontos választ adni.

Volt egy kis szerencsém tegnap...Edzőteremből egy nő felhívott, hogy megtalálta a katalógust és kért is egy halom kéz és testápoló krémet. :)

Munkahelyen megpróbálom még az irodában megkérdezni, hátha érdekel valakit.

2012. márc. 24. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely, barátok... Nekem egy osztálytársam csinálja, pedig középsuli másodikosok vagyunk. Be szokta hozni a katalógust, mindenki megnézi, néha rendelünk is. Arra ne számíts, hogy ebből meg tudsz élni, maximum nagyon minimális fizetés-kiegészítésnek elég csak. Ha van gyereked, küldj be katalógust a suliba, hátha az osztálytársai/tanárai rendelnének... Esetleg hirdethetsz is, például egy ingyenes újságban feladsz egy ingyenes hirdetést, hogy Oriflame-tanácsadó vagy, ha valakit érdekel telefonszám, blabla... Úgy látszik, mindent megpróbáltál már, de ez a fősulis, egyetemes, kolis dolog nem rossz ötlet, mert ez a márka azért jóval olcsóbb, mint például a drogériákban kapható termékek.
2012. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Hajdúböszörményi Oriflame (köztük vagyok) Állandóan tartunk bemutatókat a termékelosztó irodában Wellness italpor kóstolókat, a postán kampányoltunk, utcán szórólapoztunk..... profi szórólapot készítettem az dobáltuk be mindenhova kártyanaptárt is készítettem azt is a szórólapokkal együtt... meg állandóan ajándéközönt csinálunk pl termékmintákat adunk, nyereményjátékok stb...
2013. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!