Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Tudom, hogy hülye kérdés, de mit csináljak, ha valaki mindig azt csinálja amit én?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az osztályban, aki mindig ugyanazt szereti amit én, ugyanúgy öltözködik stb. és engem már kezd nagyon zavarni, hogy van egy személyes klónom. Mit tudnék vele csinálni?

De ez engem azért is zavar, mert én legalább egy kicsit egyéni vagyok, nem annyira tucat.


Köszönöm a normális válaszokat :)) 15L



2012. márc. 17. 14:48
 1/7 anonim válasza:
ülj le és beszélj veled, hogy kezded már unni hogy feltűnően utánoz téged. mond meg neki legyen ő is egy egyéniség, és ne más stílusát kövesse.
2012. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Valamint örülj neki, hogy valakinek/kiknek a példaképe vagy. Ez egyfelől felelősség is. ;)
2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én elküldeném a jó édes...Pont oda. Nem vagyok éppenséggel kedves típus.
2012. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt ved bóknak, és ne kapd fel rajt a vizet. :))
2012. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, engem is folyton utánzott egy lány, aki ráadásul teljesen más volt mint én, mégis próbált engem utánozni.Legalábbis amíg barátkoztam vele. Nagyon elegem lett belőle, hogy saját véleménye nincs, azt mondja amit a másik. Ha pl. azt mondtam volna neki, hogy az ég fekete, mondta volna ő is.
2012. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem dettó ugyanezt csinálja egy csaj az osztályban, ugyanaz a ruha, ugyanaz a kiegészítő, ugyanaz a piercing. Amit tehet, lekoppint és még csak észre sem veszi magát. Eleinte bossznakodtam, de ma már beletörődtem. Úgy fogom fel, hogy egy ember számára én valódi divatikon vagyok.(: 16l
2012. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik osyt társam állandoan csak utánoz sakkor mindi az a kedvenc szine,szinésznője,énekesnője s mindene mint neekm.Az oszt társaim is mind mondogatják neki h csak azért van ugy öltözve mert ..... rajta is az van. Elhiszem h nagyon idegesitő én még sirtam is néha-néha ezért.Tehát nem tudok tanácsot adni mert pont ebben a helyzetben vagyok.
2012. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!