Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az alak?

Szerintetek jó ez az alak?

Figyelt kérdés
Miért jó/nem jó? Mi tetszik/nem tetszik rajta? Szeretnétek ilyent? Esetleg ilyen most az alakod?
2012. márc. 14. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Gebe is colos is de szúrható.

A 2.-on meg légifolyosót lehetne nyitni a lába között. Ezek csak a médiából áradó szokásos mű sünák. Ne ez legyen a példa előtted.

2012. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

na szépek vagytok..igy gebe úgy gebe, ha meg egy kövérebbet tett volna ki, az sem tetszene nektek..

és akinek ilyen alakja van?! az mihez kezdjen magával, ölje meg magát? Igen, nekem is ilyen, annyi h vastagabb a combom. De hát akkor én sem jövök be a pasiknak ugy néz ki.

2012. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
de nagyon is bejössz, bejönnél pl.: nekem. a gebe az nem itt kezdődik..
2012. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem spec az ilyen alkatú lányok az ideálom, az alkatom meg hál istennek nem ilyen:D


19f

2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem nem elég nőies!Az igazi nő melles,segges vékony derekú!
2012. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

én ilyen vagyok és szeretem, remélem maradok is ilyen:)

13/L

2012. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szép, vékony, feszes, de nem szeretnék, mert nekem jobban tetszik a homokóra alkat. Nincs ilyen alakom, és soha nem is lehetne, mert széles a csípőm és karcsú a derekam, úgyhogy ha netán így szeretnék kinézni, esélyem se lenne.
2012. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
ALAK??? :O Ez nem alak ez egy röntgenlelet! Javaslom a lánynak, hogy kezdjen el intenzíven enni, és erős szélben ne menjen az utcára, mert könnyedén elfújhatja.
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gebe. Én is ilyen vagyok, pont ilyen. 53 kiló vagyok, 169 centi, és annyit eszek, mint egy férfi. Szerintem ez szép, persze nem gondolom, azt, hogy egy más alkatú lány nem lehet csinos/ nem az. Én a széles vállamat nem bírom, meg egy kicsit csontos is. A barátaim szerint olyan vámpíros vagyok... Kemény, de mégis puha...:D Tulajdonképpen szeretem a testem, csak még egy kicsit edzeni akarok hasra, hogy izmosabb legyen. :)) 16l.
2012. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-es: Igazad van, nem gebe. Csontváz. Még a gebe kategóriát sem éri el.
2012. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!