Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami jó házi praktikát...

Valami jó házi praktikát fogfehérítésre?

Figyelt kérdés
Én hallottam a szódabikarbónáról, hogy azzal mossak fogat és a citrom belsejével megdörzsölni. Először fogfehérítésre akartam menni, de lebeszéltek róla, hogy káros a fogaimnak. Ezért kérdezlek titeket, hogy mit ajánlatok. :)
2012. márc. 11. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Méhviasz az jó rá meg propolisz, utóbbit valahogy biztos lehet kapni, illetve elmex gél.
2012. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogj a hüvelyk és a mutató ujjad közé egy citrompótlót, húzd hátra a nyelvedet, és dörzsöld le vele a fogaidat. Ne csináld túl sűrűn, mert a citromsav gyengítheti a fogzománcot.
2012. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Öblögess Clorox-al vagy hipóval. Kétlem, hogy az ilyen házi praktikák bármire is jó lennánek.
2012. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megeszek egy citromot, mindig sokkal fehérebb utána a fogam.


Lehet citromlevet szódabikarbónával is keverni, fogkefével átdörzsölöd vele... szerintem ez kevésbé hatásos, és biztos jobban is károsítja.

2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna
2012. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Öblögess Clorox-al vagy hipóval. Kétlem, hogy az ilyen házi praktikák bármire is jó lennánek."


Akkor te biztos hipóval mosol fogat. Szerinted, ha mondjuk kávétól sárgul a fog akkor nincs olyan ami fehérít is? Neked kimosták az agyad? Penészből még gyógyszert is gyártanak amit te is biztos benyaltál:) Te már a mátrix filmbe szopodtál be és elhagyott téged az értelem.

2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szodabikarbona a rendes fogfeherites helyett?? na ne maaar... :D a szodabikarbonanal nagyobb kart kb semmivel sem tudsz okozni. a fogfeherites biztos,h nem egeszseges,de artani sem art annyit. sokkal jobban jarsz,ha elmesz,es kifeheritteted. persze mindezt abban az esetben,ha van folos 50 ezer ft-od.
2012. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy a por nem oldodik a vizben o.O

A szodabikarbona hamarabb elkopik mint a fogkeféd sörtéi:) mivel mindennap mosol fogat (gondolom) úgy mindennap károsítod, igaz?;) na ne maaar... :D

2012. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!