Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól állna az oldalfrufru?...

Jól állna az oldalfrufru? Szemüveges vagyok sajnos, vagy így már túl "sok" lenne egy frufru?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 23:53
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is szemüveges vagyok,és van oldal frufrum.Szerintem ez inkább az arcod formájától és berendezésétől függ,hogy jól áll-e.Én fél éve lettem szemüveges,előtte is oldal frufrum volt,szemüveggel is ugyan olyan vagyok szerintem:)

2009. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szai nálam ugyanaz a helyzet mint az első válaszolónál ,volt oldalfrufrum,4-5 hónapja lettem szemüveges és most is van.jól áll olyan sexy titkárnős feelingje van..
2009. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is oldal frufrum van és szemüveggel jobb mint anélkül;)
2009. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt oldalfrufrum, és szemüvege vagyok xD mostmár sima frufrum van mert valahogy nem bírom ha a szembe lóg a hajam :S és így az oldalfrufrummal elég sok bajom volt xD de szerintem jól áll, sőt van akinek szemüveggel jobban áll mit anélkül :D
2009. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én már rég óta szemüveges vok és nekem is oldalfrufrum van és sztem jól áll úgy h sztem nyugodtan neked is lehet.
2009. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!