Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes ilyenkor menni vásárol...

Érdemes ilyenkor menni vásárolni? Vannak leárazások?

Figyelt kérdés

Sajnos csak most hétvégén tudok menni.Nagyot bukok, ha most megyek? H&M, Pimkie, New Yorker, ilyesmi boltokra gondolok.

Köszönöm:)


2012. márc. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ilyenkor éri meg, mindenhol leárazások vannak, a téli cuccokat adják kb fele áron
2012. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos szerintem már vége a téli leárazásoknak. Legfeljebb egy-két senkinek nem kellő vacak maradhatott. Én két hete akartam venni egy overallt a gyereknek, akkor még javában tél volt, és sajnos elkéstem. Már csak nagyon pici méretben lehetett kapni 5300 helyett 1500-ért. Úgyhogy nem vettem. Pedig mennyit spóroltam volna! Ma megyek plázába, majd írok, ha tévedtem volna.
2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nagyon köszi, hogy majd még írsz második:)

2012. márc. 2. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy offolok, csak hátha valaki tudja a választ.

Nem tudja valaki bershkába lehet e kapni még ezt a felsőt?

[link]


amúgy szerintem most vannak még leárazások.énis holnap megyek vásárolni. :)

2012. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltak még leárazások, klassz cuccokat sikerült beszereznem:) voltam, a bershkában, de nem láttam ezt a felsőt, úgyhogy lehet, hogy már nincs:)
2012. márc. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!