Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a fülbevaló lövés?

Macko18 kérdése:

Fáj a fülbevaló lövés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj. esetleg akkor, ha porcba lövik (bár azt nem lenne valójában szabad, csak szúrni, mert a lövés jobban roncsol). de egy sima fülbevaló belövését szinte észre se venni, inkább később bizsereg kicsit.
2012. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem azért fájt..nem mondom hogy überatomfájdalom,csak kellemetlen volt,utána meg tűzforró lett és zsibbadva fájt:D egy a lényeg,hogy hagyd benne a belelőtt fülbevalót egy héti kb:)
2012. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mus musculus ***** válasza:
Szerintem egy hétnél tovább hagyd bent, muter is így járta meg, viszonylag hamar kiszedegette és be is nőtt a lyuk rögtön. Amúgy meg nem egy kéjmámor, elvégre eleven húsba lövik, de azért megijedni sem kell, mert semmi különös nincs benne, én pl. pókerarccal végigültem az eljárást.:D
2012. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok válaszokat....
2012. márc. 11. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nyolcszor vannak kiLŐVE a füleim és ebből kettő porcban van, alvást illetően az első néhány nap volt mindegyiknél kellemetlen, a porcosnál kb egy hétig nem tudtam azon a felemen feküdni, a többinél már 2 éjszaka után nem volt fájdalmam.

Nem értek egyet azzal hogy a lövés roncsolná a fület, semmiféle problémám nem volt egyik lövéssel se. Az a fül is ugyanúgy be tud gyulladni, amit szúrtak. A kezelésen van a hangsúly. :)

2012. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!