Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ekkora tetkót (kép) kb....

Egy ekkora tetkót (kép) kb. hány perc alatt csinálnak meg nekem?

Figyelt kérdés

Pont ide, kb. ekkorát: [link]


és ezt, pontok meg szár nélkül, csak a szívecskét: [link]


2012. márc. 1. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Jézusom, ez nagyon gáz! Lehetek én az első, aki röhög rajtad? :D Már nem azért, de milyen filozofikus jelentősséggel bír ez a fantasztikus kreálmány?
2012. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
a pontok nélkül mi értelme van???
2012. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem értem mi értelme van beírnod, ha semmi normális tanáccsal nem tudsz ellátni és csak a hülyeséget nyomod...

Na de hogy én legalább válaszoljak a kérdésedre: nővéremmel csinálunk ugyanolyan tetkót, 1-1 szívecskét, hogy szeretjük egymást. Pontok nélkül mi értelme van?? Láttál te már szív tetkót? Na annyi értelme van, te nagyon okos.

2012. márc. 1. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb 20 perc.
2012. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen a válaszodat!
2012. márc. 1. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Látom egy pöppet se konyítasz a zenéhez, de azért magadra tetováltatod...

Igen, az a pötty is kell oda, te szerencsétlen..

2012. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úristen, hihetetlen, hogy ennyire nem érted meg amit írok!!! Épp azt mondom te, hogy nem szeretném, ha violin kulcs lenne, ezért a pontok és a szár nélkül tetováltatnám magamra, csak a szívecskét! Sehol nem állt az, hogy én zenével kapcsolatban akarok valamit, hanem tesómmal szeretnénk közös tetoválást és maga a szív nagyon tetszik, a zenéhez semmi köze! Így már világos??

És sajnálom, de el kell hogy keserítselek téged mivel értek a zenéhez, nem is kicsit. Játszom gitáron, hegedűn és igen, furulyán is, énekeltem kórusban 4 éven át és ezáltal bejártam Európát is. Tudom mi az a violin kulcs, drága IQ zseni!

2012. márc. 1. 13:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis maradjak a te alja szinteden: szerencsétlen!
2012. márc. 1. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
miért írtok ilyen durván ide válaszolók?! ne itt vezessétek már le a napi feszültséget...
2012. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért nem tudod, kedves kérdező, egybe feltenni az összes kérdésedet? ez legalább a harmadik, amit erről a témáról olvasok. :D ne verjétek már a nyálatokat, döntsétek el és csináltassátok meg. vagy ne.
2012. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!