Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a szemem?

Nektek tetszik a szemem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 21. 19:30
1 2
 11/14 mus musculus ***** válasza:
100%

Na, akkor már én is beszállok a vitába.:D

A kegyetlen valóság az, hogy a barna a leggyakoribb szemszín, de a kék sem sokkal marad el tőle, az követi őt a sorban. Aki nem hiszi, járjon utána! (Kis segítség hozzá:)

[link]

2012. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak azért három monitornyi fotókat feltölteni a szemedről 'nekem nem tetszik' aláírásokkal, hogy utána meggyőzzenek arról, hogy 'jaj de széép', elég ribancos dolog.

Ez olyan 'szidom magamat hogy dicsérjenek'.

Az ég még nem teremtett ronda szemet. Ha kicserélsz két szemet photoshopban (nem a jobbat meg a balt felcserélve), akkor már teljesen más személyiség néz vissza rád. Ez az egyik legmeghatározóbb az arcodon.

Ha azt kérdezteded volna meg, normális képpel hogy 'illik az arcformámhoz a szemem?', akkor biztos normálisabb válaszokat kaptál volna.

Ja és hogy azért mondjak valami véleményt is. Ráncos a szhemeeeed. Most ehhez mit szólsz?

2012. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Ne a világviszonylatokat nézzük gyerekek! Temészetesen úgy a barna a vezető, hiszen ott van Brazília, Ázsia ahol szinte minden második embernek barna a szeme. Na de menjetek északabbra, és ha barna szemetek van, úgy fognak rátok nézni, mint valami istennőre. :)

Európában nagyon és elterjedt a kék és a szürke. És sok színárnyalat nem kirívó, hanem épp az átlagos kategóriába sorolható.


Na de mit számít, ha az embernek szép szeme van, ha hozzá mondjuk rusnya a feje, vagy éppen romlott a lelke, vagy nem lát vele...

2012. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mus musculus ***** válasza:
Nem tudom, az én környezetemben majdhogynem ugyanannyi a kék-és barna szeműek száma, leheletnyi különbség lehet a barnák javára, de egyébként egyetértek veled, vannak ennél fontosabb dolgok is.
2012. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!