Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami jó módszert, körömlakk...

Valami jó módszert, körömlakk lepattogzása ellen?

Figyelt kérdés
Hiába festem ki, elősször szintelennel, másnap a körmöm végeiről mindig lepattogzik.
2012. febr. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az essence-nek van ilyen BTGN (asszem) alap és fedőlakkja, az elvileg qva jó :D
2012. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sokszor festek körmöt,de ha megcsinálom akkor 5 napig teljesen jó,semmi pattogás. Először is mielőtt kifested pár napig hidratáld, vitaminos beszívódós körömlakkal,aztán amikor már fested ügyelj rá,hogy teljesen száraz legyen. Én essence és s-he márkát használok színesből(tehát ne kínais vackot vegyél,ez a két márka is olcsó relatíve,de jó:) ),mindkettő kezemen duplarétegben festem be,teljes száradást várok,aztán avonból van színtelenem,azzal áthúzom és a végén úgynevezett jeges fürdőt csinálok,hogy gyorsabban száradjon a lakk( egy kistálban ,jéghideg vízben egy két percig áztatom és óvatosan megtörlöm.


Nekem ez így bevált,remélem neked is tudtam segíteni:)

2012. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok kipróbálok minden tanácsot. :)

Amúgy én is essence körömlakkot használok.

2012. febr. 17. 20:30
 4/4 anonim válasza:
egyszer véletlenül pontozólakkal (olyannal, ami csak díszítésre van) festettem ki a körmeimel és nagyon sokáig rajta maradt ...
2012. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!