Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az utobbi...

Mit tegyek ha az utobbi időkben elkezdtem nőiesedni? Vagyis nagyon-nagyon kerek lett a fenekem és a csipőcsontotm is megnőtt? 17/lány

Figyelt kérdés
A nagy kerek fenékkel együtt egy kis uszó gumi is jött. Iszonyú kerek már a seggem (gondolom oda raktároz minden kaját a testem), szoktam tornázni is napi 20 perc segget,de csak gömbölyödik.
2012. febr. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél sokat és sportolj.
2012. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Örülj neki... :D Sokkal szexibb egy kerek fenék. :)
2012. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket, osztálytársam is traktál minket folyton a hülyeségeivel, hogy milyen széles a csípője és hogy fogyózni fog, hogy lemenjen. Nem érti szerencsétlen, hogy akármilyen fogyókúrába belekezdhet, a csípőcsontja nem fog lefogyni..


A lényeg:

Örülj neki, hogy nőiesedsz. Szerintem akkor szép a nő, hogy ha jól látható a derék-csípő közötti különbség, kerek a feneke és szép a dekoltázsa.

Ez egyébként természetes folyamat, a legtöbb lány idővel nőiesedik, ami együtt járhat szélesebb csípővel, kerekebb fenékkel.

Amit tehetsz az az, hogy egyészségesen étkezel és sokat sportolsz. Ezzel ugyan nem lesz kisebb a csípőd, de megtartod a jó alakodat vagy jobbá varázsolod. :)

16/L

2012. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz tornát, ártani nem árt, mert a lapos segg csúnya, de az csak izomra hat. Ha a felesleget akarod leadni, zsírégetés kell, az meg egészséges életmóddal, táplálkozással, és aerob mozgással létezik csak. Szóval fuss, biciklizz, és sajnos 20 perc édeskevés hozzá. Ez a feleslegre vonatkozik.

Ha széles a csípőd, szokj hozzá. Rajtam kb egy fél gramm felesleg nincs, de attól még olyan széles vagyok, és kész, az tényleg csont, nem tudsz mit tenni vele. Persze ne aggasszon a dolog, a média nem ezt suggalja, hanem a fiús alkatot, de a való életben a férfiak (nem a kisfiúk!) még mindig nőket keresnek zömében. ;)

2012. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is koromnál hamarabb lett széles csípőm és nőies alakom. A deszka osztálytársnőimet ette meg az irigység, ők bántottak, ami akkor nagyon rosszul esett mostmár tudom, hogy csak az irigység, mert mindig sokkal jobb pasijaim voltak mint nekik. Örülj neki és öltözz csinosan és ne szégyelld!
2012. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno én is mondtam a barátnőmnek, hogy ne fogja fel rossz dologként a nőiesedést, ne hízásként fogja fel, mert nem az! Ez egy természetes folyamat, megnő a melled, szélesedik a csípőd, kerekedik a feneked, formásodnak a combjaid stb... ennek örülni kell!
2012. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! (Én mint pasi mondom)
2012. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!