Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés-> borotváv...

Intim szőrtelenítés-> borotvával gyorsan nő, epilátort nem bírom, gyanta alig viszi. Miért?

Figyelt kérdés
Na.Hát van barátom,és ő is,meg én is jobban szeretem,ha teljesen csupasz.a Borotva nem vált be,alig vitte le,nem teljesen sima,nekem egyáltalán nem vált be.Epilátor kizárva,egyszer próbáltam.már a lábamnál is nagyon fájt.:/ Próbáltam Veet gyantával,de alig viszi.Valamit rosszul csinálok?:/ azt mondták,kicsi db-okkal kell,mert nem annyira fáj,és ellekezően letépni.A fájdalommal nincs gond,de alig tépi le.Nem tudom mit csináljak,hogy hatásosabb legyen.Meg szoktam várni,míg meg van a 4mm..Kozmetikushoz nem akarok menni,és nem is tudok. Normális válaszokat légyszives.Köszönöm 15/L
2012. febr. 8. 18:13
1 2
 11/13 TeeCee ***** válasza:
A szőrtelenítő krém butaság, ugyanaz kb mintha leborotválnád, az is csak a bőrödig "marja" le a szőrt, attól a töve nem fog kijönni, tehát ugyanolyan gyorsan fog nőni plusz nem feltétlenül jó a bőrödnek se a sok vegyszer. Amúgy szőrtelenítő krémet "oda" nem is kenhetsz, rá is van írva meg amúgyis az egy NAGYON érzékeny terület. Vegyél patronos gyantát de vigyázz, hogy túl ne melegítsd nehogy megégesd magad vele.
2012. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyantakorongnál jobbat eddig nem találtam igaz macerásabb, de biztosabb. ha a technológia is érdekel priviben
2012. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként van intim szőrtelenítő krém is. Csak így megjegyzem, ha már feljött.
2012. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!