Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet kb uv-s...

Mennyiért lehet kb uv-s tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

Nagyon beleszerettem :)


L21


2012. febr. 5. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az árak attól függenek, hogy vidéken, kis- illetve nagyvárosban csináltatod, mennyire jó a tetoválóművész.

A párom például egy kisvárosban dolgozik, -szerintem- szebb munkái vannak, mint a megyeszékhelyen felkapott tetoválóművésznek, mégis az az úriember háromszoros áron dolgozik. Nem is mindenhol foglalkoznak ilyennel, utána kell nézni.

DE! Jól gondold végig, mert oké, megy a vakítás, hogy az milyen jó, mert csak UV-fényben látszik (illetve vannak rejtett minták már meglévőkre tetoválva, ez más kérdés), de az egyszerű UV-tetoválás helye meglátszik. Természetes fényben is, ha jól megfigyeled (szerencsés esetben csak egy jó ideig, aztán eltűnik) látszanak a vonalak, esetenként heges marad a helye.

Akkor inkább egy szép tetoválás, benne az UV mintával. Szerintem.

2012. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszike a választ.


Én kisvárosban lakom, itt nincs tetováló szalon (tuttommal, csak "maszek" )

Sok forumot elolvastam már ezzel kapcsolatban, képeket is láttam, csak árakat nem hogy sacc mennyi...

Am lehet benne valami amit írtál, ezért gondoltam valami olyasmira hogy "keretes" azaz rendes tintával valami mintát pl. szalag és uv-ssal bele a szöveget :) De hát még van időm kitalálni, de teljesen beleszerettem :)

2012. febr. 5. 13:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt megtudnád mondani hogy milyen megyében laksz, ha a párod tényleg ennyire ügyes? :) Hátha nem is vagy olyan messze :)
2012. febr. 5. 13:31
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne a tetkó!! mennyi az az annyi?
2012. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fejér megyében élünk, UV tetoválással NEM foglalkozik. És a környéken nem is nagyon tudok olyat mondani, aki igen.
2012. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit az árakról tudni kell:

Van, ahol órabéres, itt a színes tetoválás általában drágább.

És van, ahol méretre, komplexitásra megy. Egy bonyolultabb minta, portré mindig drágább, mint egy azonos méretű törzsi minta pl.

Órabéresről példa: Ismerek olyat, aki 3000/órában tetovál, meg olyat is, aki 8000/órában (mindkettő otthon).

Szalonban ez úgy utóbbitól indul, és határ a csillagos ég.

Konkrét példa:

Bejelentkeztem szalonba egy kisebb, szöveges tetoválásra. 4 hónappal későbbre kaptam időpontot, 20.000 Ft-ra saccolták.

Felhívtam a maszek tetoválót, ugyanezt szalon minőségben 6000-ért vállalta.

2012. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!