Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti leszedetnétek egy ilyen...

Ti leszedetnétek egy ilyen tetoválást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Képet sajnos nem tudok mellékelni. Lényeg: van egy tetoválásom, amit még tizenéves koromban csináltattam, 17 évesen, az akkor egyik legjobb barátom csinálta, aki már nincs köztünk néhány éve. Ez a minta az alkaromon van, és finoman szólva is elég kezdetleges, egy kis házi tetkógéppel csinálta. Nagyjából olyan minőségű minta, mint amilyet a 70 éves bácsikon látni.

Megszoktam, hogy rajtam van, de manapság néha elég kínosnak érzem, főleg nyáron, pólóban, strandon, esetleg egy jobb szórakozóhelyen. Érdekes módon közel 20 éve van rajtam, de csak most kezdett el zavarni, és el szeretném távolíttani, de fűznek hozzá emlékek, méghozzá nagyon kedves emlékek.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2012. febr. 3. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem távolíttasd el, mert mint mondtad néha zavar, de az emlékeid ettől függetlenül megmaradnak, esetleg fényképezd le.
2012. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a helyedben meghagynám akármennyire zavarna is, mert így jobban megmaradnak az emlékek, de ha nagyon-nagyon zavar, akkor szedesd le..:)
2012. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem lehetne átvarrni, színezni esetleg? Ha már emlék köt hozzá.
2012. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet, én tuti felújítattnám..egy ügyes tetováló sokmindent ki tudna belőle hozni,valószínűleg. az emlék is megmarad,és szép is lesz..: ) ha leszedetnéd...szerintem megbánnád.HA én lennék ilyen helyzetben, biztos nem távolíttatnám el.
2012. febr. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben átvarratnám,esetleg adnék hozzá valami pluszt,ha kezdetleges.Olcsóbban is megúsznád,na meg nem is olyan fájdalmas,mintha eltávolíttatnád.
2012. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Varrasd át
2012. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megtartanám, mert kedves emlékek kötnek hozzá, egy olyan szeretted csinálta, aki már nincs veled. Ha csak azért zavar, mert mások cinkesnek tartják esetlegesen, sz.rd le. Ha meg valaki megkérdezi, hogy ezt miért kellett, nagyon gáz, akkor mondd ezt el neki feketén-fehéren.
2012. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy tetkószalonba, mutasd ott meg, hátha kitalálnak valamit, és fel tudják újítani, hogy jól nézzen ki :)
2012. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!