Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Még bejön nektek az...

Kínaimandarin kérdése:

Fiúk! Még bejön nektek az olyan csaj, akinek van egy kis pocija, de máshol nincs zsírfelesleg? Vagy inkább a lapos, deszkák?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
51 kg még nem mond magában semmit, lehetsz 140, és akkor az már igenis hájas :D Vagy még az alatt. Én is 51 kg vagyok, de 166 cm, és nem vagyok deszka, de hájas sem, a hasam sem nagy, azt le lehet dolgozni, vagy, - ami még könnyebb, és ugye amit te is választottál- a "deszkákra" lehet kenni az egészem, meg hogy "nem olyan alkatú vagy", stb. Gratula neked, hájpacni :)
2012. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Ja mert csak ez a véglet létezik, hogy lapos, deszka..? -.- És még te vagy felháborodva..
2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mus musculus ***** válasza:
55%

Lealacsonyító kifejezésekkel illeted a vékonyakat, aztán kiakadsz, ha más ugyanezt teszi veled. Na ez a nem semmi.

(Egy túlsúlyos csaj.)

2012. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Aki vékony az nem feltétlenül deszka..Ne légy ilyen irigy,inkább sportolj..!!
2012. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen, vedd úgy, mintha én is leírtam volna az első véleményét.
2012. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Dagadt vagy és ráadásul irigy is a vékonyakra szar ügy nem kéne annyit zabálnod !
2012. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!