Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kicsi, de lógó melleket...

A kicsi, de lógó melleket megtartja a pánt nélküli melltartó?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amíg kövér voltam, hatalmas mellem volt. Lefogytam kicsivel több, mint 30 kg-t. Nem lóg a bőröm sehol csak a mellemen iszonyatosan. Megtartaná, felemelné kissé a pánt nélküli melltartó? Köszi előre is!

19L


2012. jan. 31. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, de miért nem push up melltartót hordanál? ami felnyomja, és tartja
2012. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

öhm.miért kell,hogy pánt nélküli legyen? Nekem közepes mellem van ,viszont kerek és feszes de még ezt sem tartja a pánt nélküli :D pontosabban a mellem tartja a melltartót :D

ne vegyél pánt nélkülit, hordj push up-ot

2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és azt nyáron pánt nélküli felsővel hogy hordjam? :D
2012. jan. 31. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Keresztbe rakd a pántokat és akkor nem néz ki olyan hülyén, csak egyezzen meg a pánt színe a ruha színével.

De jó nekem mind1 , akkor ne hallgass rám,te kérdezted hogy megtartja e, a válasz nem , nem tartja meg.

2012. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Triumphban nézz szét, ott vannak push-up pántnélkülik is, amiknek variálható is a pántja. Szerintem azok megtartják valamennyire. Nekem meg nagyon kicsi melleim vannak, szinte elvszenek a pánt nélküliben, de ha ráveszem a felsőt úgy már nem néz ki hülyén. Egy próbát megér, legfeljebb nem veszed meg.
2012. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
van ilyen bőrragasztó, Bécsben lehet kapni, és az olyan hogy néhány pöttyön odaragasztod a melltartót a melledhez, Beyonce is ilyet használ, meg más sztár az estélyeken, Salma Hayek..
2012. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor a tenezisben próbáltam egyet. nekem nem volt jó, de neked szerintem okés lenne. Nézz be próbálgass, ugrálj, hajolgass benne és kiderül hogy tart-e.
2012. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!