Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Ti mit választa...

Mit válasszak? Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy az egyik rokonom kérdezi hogy mit kérek szülinapomra és felsorolt pár lehetőséget(február 1-én leszek 15). a felsoroltak:

-egy hajvasaló+egy hajsütővas(olyan helyen dolgozik,hogy olcsóbban be tudja szerezni,én régóta szeretnék már ilyesmit)

-egy nadrág(van egy nadrág amit kinéztem,eléggé tetszik az is)

-egy felső+hozzá 1-2 kiegészítő(a felső egy top,amit már egy ideje kinéztem,szerintem jól áll,kiegészítőkkel pedig egyszerűen tök szupi lenne)


szerintetek melyiket válasszam?


2012. jan. 29. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:

és egyet kihagytam úgyh ide írom,de szerintem ez a legkevésbé esélyes(de ha ti ezt kérnétek írjátok ezt)

-egy alapozó+szemcerka+körömlakk

2012. jan. 29. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Hú hát tényleg nehéz eldönteni:-)) Szerintem válaszd a felsöt vagy a nadrágot, mert ruhákra meg ilyenekre mindig szükséged lehet mint hajvasalóra de ha olcsón be bírja szerezni akkor azt is választhatod de szerintem a ruhák jobbak lennének, de a Te döntésed:-))

2012. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűha tényleg nehéz a döntés :D De ezek mind qva jó cuccok. Szerintem mérlegelj. Drága a nadrág? Nagyon? Ha igen akkor lehet megéri azt kérni, de ha nem magadnak is megveheted. Használnád a hajvasalót és a göndörítőt rendszeresen, vagy csak porosodna? Akkor könnyű a döntés. Viszont ha a top nem túl drága, akkor lehet h érdemesebb az előző kettő lehetőség közül választani, mert akkor a topot magadnak is megveheted... A sminket semmikép se válaszd, mert az ha tényleg kell, bármikor választhatsz magadnak is :)
2012. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát igaziból az összes ugyanannyiba kerül kb

a hajvasaló+hajsütővas lenne drágább,de ugye olcsóbban szerzi...

a gatyó egy amolyan középárkategóriás csőnaci,ami egész jól áll

a felső is közepes árú,tehát magában olcsóbb,de a kiegészítőkkel ugyanannyi

a hajformázókat nem használnám minden nap,de heti 1x-2x szerintem használnám,a nadrágot hordanám viszonylag sűrűn(de nem tudom hogy szükségem van-e rá,mert tesóimtól kaptam 3 gatyót,igaz ebből még csak egyet tudok hordani, mert a másik kettő még vékony lenne),a felső pont kapóra jönne,mert nemsokára lesz sulibuli és arra kéne valami jó felső,és tavasszal/nyáron elég sokat tudom hordani kiegészítőből meg mondjuk egy fülbevaló,nyaklánc karkötő,ezeket nem csak ahhoz tudnám felvenni....úgyhogy nem tudom mi legyen

úgyhogy további válaszokat is várok:D

köszi az eddigieket,hasznos válasznak találom őket:)

2012. jan. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!