Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kicsi a fenekem?

Tényleg kicsi a fenekem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 19. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
nem tudod hogy mért lenne sz@r formája??
2012. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, ellenben a combod elég vastag, talán mellette tűnhet kicsinek a feneked. Én rádolgoznék picit a combomra, hogy vékonyabb, formásabb legyen, de fenékre is, és akkor annak is szebb lesz a formája.
2012. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

előző te biztos nagyon értesz hozzá :D

annak combnak teljesen jó formája van és látszik hogy nem a zsírtól vastag...

2012. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
De attól még vastag és undorítóan néz ki, mert természetellenes. Nem fogod fel? Izom nem egyenlő szépség, arányosság. Azzal is ésszel kell bánni. Itt van hatalmas, de izmos comb, meg kicsi fenék... Ennyi.
2012. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, attól, hogy Te ennyire értesz hozzá, még vastag és aránytalan a teste, teljesen mindegy, hogy mitől vastag. És ahelyett, hogy engem oltogatsz, adj neki valami használható tanácsot, mivel azt kért ;)
2012. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Na akkor összefoglalom: Aránytalan testű, h.ü.l.y.e., buta, tükörben pózoló p.i.c.s.a. Amúgy érdekes, hogy csak azt a 3-4 dicsérő kommentet veszi figyelembe a kis drága és a többit nem. És elárulom ez csak azoknak tetszik akiknek nincs más és erre verik ki. Légy büszke kérlek magadra. ;)
2012. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
a segge és a lába is elég nagy..
2012. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"teljesen mindegy, hogy mitől vastag"

Na ez az, ami NEM így van. És most nem konkrétan a kérdezőre gondolok, hanem általánosságban.

2012. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem szép, ha izomtól, és akkor sem, ha zsírtól vastag. ( írom ezt úgy, hogy az én lábaim sem tökéletesek... sőt, de belátom, hogy nem szép)
2012. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ebből a szögből szúrnám!
2012. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!