Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Japán divatról szóló blog (? )

Renesmee18 kérdése:

Japán divatról szóló blog (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a blogról? Mármint érdekel valakit a japán divat? Véleményeket szeretnék :)

[link]


2012. jan. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jellemzéseket képekkel is alá kellene támasztani. Egyébként, ha így folytatod, nem lesz rossz, de még nagyon az elején vagy.
2012. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az animeconra járó, populáris dolgokat éltető fangirlöknek biztos bejön. :D Ez most éppen baromi menő, főleg a gyaru, itt már mindenki gyaru akar lenni, ez az új emó vagy nem tudom.

Nekem kicsit kevés, mert nem ez a világom, meg inkább a japán oldalakat nézegetem, ha már olyanom van. ^^"

de még alakulhat, egyáltalán nem rossz, kicsit több kép kellene, és ha igényes munkát akarsz, a helyesírásra is ügyelhetnél jobban, csak a rengeteg szót kétszer láttam rosszul leírva két cikk alatt. :D

Kicsit bővebben kéne, és valami eredeti módon, az eddigiek olyanok, amit két perc alatt bárki megtalál több ezer oldalon. :S Tudom, elég nehéz egyedit mutatni úgy, ha nem vagy ott, de ha igazán színvonalas munkát akarsz, akkor olyan képek és aktualitások kellenek, ami máshol még nem nagyon van, főleg nem magyarul. Nem tudom, mennyire beszélsz/olvasol japánul/koreaiul (mert azért az ottani divat is meghatározó), de ha más nem, képeket szerezhetnél, vagy kereshetnél egy ottani kapcsolatot - sok barátságos emberke van, bár a harajuku-ba járó meghatározóbb alakoknak gyanítom derogálna. De hátha találsz valakit, aki kisegítene dolgokkal.

A lolita szó eredete és a könyv kapcsolata meg vitatott, és sose tudjuk meg. Köze annyiban biztos van a kettőnek, hogy Dolores is ugyanonnan eredően kapta a becenevét, de mindegy, ez nem ide tartozik, bocsi. :) A perverzebb, loliconos vonatkozásban meg egyértelmű a kapcsolat. xD

2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de nem az én blogom :)
2012. jan. 20. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön,csak így tovább :D
2012. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános utcai divatokat jól leírtad de szerintem kéne többféle kép is egy stílusról, egyrészt, másrészt pedig az aktuálisabb dolgokról is írhatnál :)Pl. téli divat, stb. De amúgy jó lesz! :)
2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!