Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik órát vennétek a b....

Melyik órát vennétek a b. nőtöknek?

Figyelt kérdés

Kerek óralappal:

- [link] (ezüst színben)

- [link] (arany - ezüst színben)

- [link] (arany színben)


Téglalap óralappal:

- [link] (ezüst színben)

- NINCS LINK (pedig van, lattam már boltban) (arany - ezüst színben)

- [link] (arany színben)


Egyéb óralappal:

- [link] (arany - ezüst színben)

- [link] (arany - ezüst színben)


Ezek közül kellene választani egy most 20 éves lánynak (aki logikusan 25-30 éves koráig mindenképpen használná);


Az árak picit eltérnek - ugyan nem jelentősen, ezért kérlek ne is vegyétek különösebben számításba.

(maximum, ha nagyon gondolkoztok kettő között, és nem tudtok dönteni, akkor...)


2012. jan. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Utolsó a legszebb ! :)
2012. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóra szavazok.
2012. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első&utolsó
2012. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Észrevételeim:

- az "utolsó" tok átmérője: 17 (ez szerintem picike, különösen, hogy ez ráadásul a hosszabbik mérete); ami így szerintem a használhatóság rovására megy.

(a kivételes alkalmakra - pl. színház, esküvő - még lehet megfelelő);

- a kerek óralappal "szerelt" verziók esetén számomra (ffi. szemmel) nagy a "kontraszt" a szíjhoz képest.

(mondhatom úgy is, hogy szerintem bután hat);

- előbbiből adódóan, szerintem, a téglalap óralapos a legharmonikusabb, méretre is egy közepes kiadás. Élőben láttam azt is, amelyikről nincs link - nagyon tetszett.

(olyannak kell kb. elképzelni, mint a több ilyen vegyes);

- az "egyéb" kategória másik "versenyzője", amelyik olyan íves/kecses... nem rossz, sz'tem;

(ugyan, kevésbé divatos, nekem nagyszüleim óraformáira hasonlítanak - más is így van vele?!);


Ennyivel egészíteném ki a kérdésem, felhasználva azt is, amit eddig kaptam válaszként. (azokat most meg is köszönném);

2012. jan. 19. 02:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!